Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 2db őszibarack belefér a...

Napi 2db őszibarack belefér a diétába?

Figyelt kérdés

Annyira finom és ha van itthon nem birom megállni, hogy ne egyek. Ma lemértem 2db 225gramm volt a kalóriabázis szerint ebbe még 100kcalória sincs és 20gramm szénhidrátot írt rá.

Szerintetek belefér?


2019. júl. 22. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem belefér. Az, hogy neked igen, vagy nem, ennyiből nem lehet megmondani.
2019. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
14%
Nem tudom hogy neked belefer e vagy nem! De szerintem az a legjobb ha egy barackot megfelezel! Egyik felét megeszed másikat meg később! Uralkodj magadon ha rád jön ez az érzés! Sok sikert!
2019. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a számokat kell nézni. Igen, kalória de ha pl reggelire szánsz mittomén 300 kalóriát, ebben van egy kis barack egy kis zabkása meg valami fehérje forrás az szerintem tökre kiegyensúlyozott
2019. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ, milyen diéta. Mindenesetre valamennyit segít, hogy élelmi rost is van benne, nem csak cukor, így nem szívódik fel olyan gyorsan. Egy biztos, a gyümölcsleveknél sokkal jobb.
2019. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 darab siman belefér. Ez a tilos a gyümölcs diéta alatt jo nagy hülyeség. Szabad,de mértékkel.
2019. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, milyen diéta. Ha sima kalóriaszámolásról van szó, akkor természetesen bőven belefér, nincs benne sok kalória, ahogy írtad is.
2019. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan megenném. Amikor lefogytam, akkor is ettem gyümölcsöt, kb. ennyit naponta, nekem belefért.
2019. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem a természetes ételektől, gyümölcsktől, zöldségektől kell félni, hanem a feldolgozott élelmiszerektől.

az nem mindegy maximum mikor és mivel eszed.

2019. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!