Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 60cm kerületű comb nagynak...

60cm kerületű comb nagynak számít? Mivel lehetne karcsúbbá tenni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

175cm magas vagyok és 62kg. Elég vastagnak találom a combjaimat. Hiába fogyok, előbb látszanak ki a bordáim, minthogy vékonyabb legyen a combom... napi fél órát futok, odafigyelek az étkezésemre is. A külső oldala elég izmos, de a belső része laza. Próbáltam gyakorlatokat is, de semmit sem változott.


Lehet esetleg a fogyástól? Összesen 24 kilót fogytam. Évek alatt, fokozatosan.


Nektek milyen vastag a combotok? (19 éves lány vagyok)



2019. júl. 23. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Nekem 53 cm, de így is nagynak találom.
2019. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen adatokkal ( amik teljesen rendben vannak), szerintem egyszerűen csak ilyen típus vagy, nem a legvékonyabbak a làbaid. De nincs is vele baj. Ne ezen akadj fent, örülj hogy lefogytàl, egészséges a súlyod. Élveznéd ki inkàbb a munkàd gyümölcsét, ahelyett hogy a hibàkat keresed magadon. :( Neked az önbecsüléseddel van baj.
2019. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem nagy, egyáltalán nem vastag. Normális.

Ráadásul teljesen jó a súlyod a magasságodhoz. Ez alapján karcsú lehetsz.

Ne akarj betegesen sovány lenni.

2019. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
1: Akkor neked komoly bajok lehetnek a fejedben, vagy a szemeddel.
2019. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém 66 centi és alacsonyabb vagyok (169 cm), nem találom vastagnak, mert izmos. A tiéd sem vastag. Miért akartok fogpiszkáló lábakat, amikor az izmos, feszes comb a szexi?
2019. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
Ha a nyakamba vehetném ezeket a combokat,azonnal megmondanám hogy jó e ez így.Lehetséges lenne?
2019. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!