Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudtok ajánlani a HCA Carnimix...

Tudtok ajánlani a HCA Carnimix 500 helyett valamit ami hasonlóan működik és ugyanazon összetevőkből áll?

Figyelt kérdés
29 éve vagyok kamionsofőr,és hát a mozgás az elég korlátozott.15 éve kórházba kerültem 1 hónapra ,és még otthon voltam 4 hónapot (nyílt lábszártörés+ mélyvénás thrombózis) aminek a következménye 145kg.Akkor rendeltem egy szobabiciklit melyet áttalakítottam,és elfért a kamionba.Itt ajánlották a Hca carnimix 500-at,hozzátéve,hogy nem csodaszer,az intenzív mozgásnál segít a fogyásban.Két hónapig használtam és tényleg segített megindítani a fogyást elég látványosan,napi 45 perc biciklizés melett,8 hónap alatt 91 kg lettem.Most előjött a gerincbetegség,két év alatt 128 kg lettem.Az étrendemet teljesen megváltoztattam,a napi két doboz cigit elhagytam,elkezdtem fokozatosan biciklizni de a fogyás nem indult meg. A bolt megszűnt a terméket már sehol nem forgalmazzák.Ha tudtok valami hasonló készítményről légy szíves írjátok meg!
2019. szept. 27. 17:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!