Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan fogyasztó szer ami...

Van olyan fogyasztó szer ami tényleg beválik?

Figyelt kérdés

Fogyok én magamtól is, de ha heti fél kg helyett 1 menne le jobban örülnék.

A zöldteát próbáltam (mint anyagcsere serkentőt), de nem érzem hatásosnak


2019. okt. 3. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
nincsen. hidd el, tényleg nincsen.
2019. okt. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Több mozgás.
2019. okt. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha lenne, akkor Tóth Vera és Király Linda nem a fél gyomrát vágatta volna ki, hanem csak megvette volna a csodaszert.
2019. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Termogenikus zsírégetők segíthetnek esetleg edzés előtt. De semmitől se várj csodát, ezek is csak arra jók, hogy PICIT több kalóriát égess el edzésen!

Nekem valamiért az segít kicsit, ha nagyon sokat iszon, olyankor gyorsabban mennek le a kilók...

2019. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először orvoshoz mész, ha inzulinrezisztencia van, akkor kapsz gyogyót, ismerek valakit, aki ezután 10-15 kilót ledobott félév alatt. Igaz, elhagyta az édességeket teljesen, max gyömülcsöt fogyaszt, és édesítős csokit, azt is ritkán.


Kérdés, hogy kórós elhízás, vagy csak nem vagyok címplaplány alkat probléma van, pár kiló.

2019. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nincs gondom a fogyással ahogy írtam, csak egy kis rásegítésre gondoltam. Nem tablettákon élve hambit zabálva akartam lefogyni

Amúgy 160/90 L vagyok. Már 5 kg lement

2019. okt. 3. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem tablettákon élve hambit zabálva akartam lefogyni"


értettük. akkor sincs.

2019. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Edzés és megfelelő táplálkozás.
2019. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit!!! Ez igaz, hogy nem csodaszer, hanem egy módszer, de igen, beválik minden esetben, ha rendesen csinálod.


Nincs olyan ember, aki ha a nap folyamán több kalóriát éget el, mint amennyit bevisz, ne kezdene el fogyni.


Amúgy heti fél kg teljesen jó. Túl gyorsan sem jó lefogyni, mert az úgyis megbosszulja magát. Türelem. Nekem majdnem 1 év volt mire 10 kiló lement, viszont közben teljesen jól éreztem magam a bőrömben, nem koplaltam, nem éheztem. A felesleget sem pár hét alatt szedted fel, időt kell adni a fogyásra is.

2019. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!