Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Bakker csomagokkal?

Figyelt kérdés
2019. okt. 11. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerem az oldalt. Csupa siker leírások, soha senki nem panaszkodik. Ja, dehogynem. Sokan panaszkodnak, csak ugye azokat rögtön törlik, és kizárják őket.

Nővérem is vett bakker csomagot jó drágán nem fogyott le. Lement pár kiló de nem annyi amennyit akart.

Nekem megvan az arany és gyémánt étrendjük. Kaptam olyan ismerősöktől akik vettek csomagot, de nem igazán érték el a kívánt eredményt. Olvasgatom az étrendet, de én sem dobtam hátast tőlük.. Az egész a bakker csomagra épül-.

2019. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én 30 kgt fogytam a csoport programjával.Csak jókat tudok írni.2 éve fogytam le,azóta tartom a súlyomat,nem jött vissza semmi.Az adminok nagyon sokat segítettek.Volt, hogy este 10kor írtam,vagy vasárnap,de mindig segítőkész választ kaptam.Szerintem a legjobb fogyis csoport jelenleg a bakker lefogyok csopi.Én sok dolgot próbáltam már előtte,de semmivel nem értem el sikert
2020. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!