Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használt már valaki CHOKO...

R&L kérdése:

Használt már valaki CHOKO LITE illetve DIET LITE fogyasztó szereket? Neten szóról szóra ugyan azt írja mind2ről a saját weboldalukon. Kicsit gyanús. Csak olyan írjon aki használja vagy tud olyat aki használta valamelyiket!

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

nem kéne kizárnod válaszadókat.

nem kell ahhoz használni ezeket, hogy megmondható legyen, inkább változtasd meg az ételhez fűződő kapcsolatodat, mert az ilyen dolgok, ha egyáltalán működnek, akkor is csak rövid távon. de a lényeg pedig (gondolom) az lenne, hogy fogyjál, és ne hízd vissza. nem fogyasztószerek, mert olyan nem létezik, hanem étrendkiegészítők (elvileg), és segítenek (elvileg) kalóriadeficitben maradni, de ez is csak akkor tartható, ha amúgy normálisan étkezel.


egyébként:


[link]

2019. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BunnyKiss válasza:
Szia.Kezdeném ott hogy nem rég szültem és a 20kg felesleg sehogy se ment le rólam, igy hát elkeseredve a choco lite-ot megrendeltem kemeny 10ezerert a hivatalos weboldalukrol mert allitolag tobb oldal is a kamu utanzatat arulja...semmit se fogytam 1honap alatt, es az etvagyam se csokkent, sot, az edesseg utani vagyam is megmaradt.Szóval van alapja a gyanúdnak.Átvertek sajnos engem is :(
2019. dec. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!