Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » L-carnitine. Jól gondolom ezt?

L-carnitine. Jól gondolom ezt?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy az L-carnitine-től jobban bírom az edzést és később fáradok. Olyan szempontból így hozzájárulhat a fogyáshoz, hogy tovább bírom a futást, így több kalóriát égetek el? És mennyivel bírnám tovább?

2019. dec. 20. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Alkatfüggő, de tényleg segít az edzésben
2019. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekem semmit nem ért, ugyanannyit és ugyanúgy bírtam vele mint nélküle. Nekem pénzkidobás volt. De valaki állítja, hogy neki használ. Próbáld ki aztán meglátod.
2019. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Felesleges ilyenekre pocsékolnod a pénzed. Agyban dől el az egész.


Ha rendszeresen edzel jobb lesz az állóképességed, mert hozzászokik a szervezeted.

2019. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
#2, én kávé helyett iszom, mert 1) nem ihatok koffeint 2) amíg ihattam kávét, addig semmi hatása nem volt (értsd, este 23:30 kor megittam 6 adagos eszpresszót némi tejjel és aludtam utána, mint a bunda)
2019. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Nekem nem vállt be, vagy ha mégis, akkorse olyan nagyon, hogy megérje azt a sok pénzt amibe kerül. Annyira nem látványos. Meg valahol azt olvastam, hogy ha túladagolod akkor büzt árasztassz tőle. Nem tudom hogy igaz e. Próbáld ki de csodát ne várj
2019. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Brandon41 ***** válasza:
68%
Az L-karnitinnek sok más jótékony hatása van.
2019. dec. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mitokondriumokban bontja a zsirt! Ez valòban műkődik!

Rolam szakad a viz edzes kozben ha hasznalom

2020. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!