Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyi idő alatt lehet lefogyn...

Mennyi idő alatt lehet lefogyni úgy hogy semmit nem eszel?

Figyelt kérdés
egy nap nagyon max 1x enni valamit de amugy egyáltalán semmit akkor az kb. hány nap/ hét mire látványosan lefogyik valaki?

#étel #fogyás #éhezés #nem csinálom meg soha nyugi
2020. febr. 8. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Pár nap után elájul. Nem lesz szebb se, betegnek fog kinézni. Ahogy újra eszik, vissza is szedi azt, amit leadott.
2020. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor csináld ha dupláját akarod visszahízni.
2020. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit,mivel a tested raktározni fog, a túlélésért küzdeni, és nem zsírt égetni.
2020. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

eddig egy választ sem kaptam a kérdésemre szóval mégegyszer

hány nap kellene hozzá?

(amugy meg leírtam alul picibe ott van hogy nem áll szándékombna megcsinálni)

2020. febr. 10. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer csinàltam ekkora marhasàgot tinikoromban. 8 nap, kizàrólag vizet ittam, A 2. naptól égett a gyomrom, hànyingerem volt, és az 1. àjulàsközeli àllapot utàn adtam fel. 1 kg SEM ment le. Ha kitartóbb vagyok biztos megindult volna, de élhetetlen ezàltal értelmetlen ez a módszer. Sok sikert hozzà.
2020. febr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De, kaptál választ, csak nem akarsz tudomást venni róla. Így nem fogsz tatrósan lefogyni, hízni fogsz mint az állat, amint nem éhezel.
2020. febr. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem fogsz,mert belassul az anyagcseréd.Inkább egyed meg a napi ajánlott kalóriaadagot és sokszor egyél keveset táplálkozz egészségesebben plussz edzél.
2020. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!