Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Bakker, lefogyok?

Bakker, lefogyok?

Figyelt kérdés

Valaki próbált már tőlük termèket? Mi a véleményetek?


Kérlek titeket, olyanok válaszoljanak akiknek VAN SZEMÉLYES TAPASZTALATUK a termékekkel kapcsolatban :) tudom, hogy nincs csodaszer, meg a többit is, erre a termékre vagyok konkrétan kíváncsi!


2020. febr. 16. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem vett tőlük csomagot, pedig mondtam, hogy ne. Régóta figyelem az oldalukat, és megfigyeltem, hogy csak azok vannak akik lefogytak, és ezerrle dicsárik. Aki negatívot írt, rögtön törölték. Nővérem nem fogyott le, pedig igyekezett betartani ami receptet küldtek. A recepteket nekem is elküldte, nem dobtam hátast tőle. Arról meg nem ír senki, hogy hányan híztak vissza.
2020. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Ez nem a regeneros csoport?.

Én is voltam csopi tag,úgy rémlik mintha az lenne.

Én sose rendeltem. Annyiért azt a vackot... Mással egyszerűbb.

2020. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme, ha betartod a diétát és a mozgást amit javasolnak hozzá, akkor már felesleges a csodabogyó. Magában meg a bogyó nyílván nem ér semmit.
2020. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem Regenor, ez Lifetilt, a legnagyobb kamu a világon.

Kínából rendelik a címkézetlen, ki tudja miből gyártott "fehérje" porokat, shake-eket és stb. cuccokat, rányomják a saját címkéjüket és eladják 100x-os áron a sok hülyének.

Egy teljesen inkompetens, képzetlen, iskolázatlan, surmó paraszt agyszüleménye az egész, kb. Norbi 2, csak ő még ocsmányabb módon beszél a nőkről, viszont neki is bejött a biznisz.

A sok kétségbeesett, elhízott nő a diéta meg a rendszeres sport helyett inkább kifizet havi 10-20-30 ezer forintokat ezekért a csodaszerekért, aztán csodálkozik, hogy nem fogy le tőlük varázslatosan...

Még egy valódi sikersztorit sem láthattunk az oldalukon, csak máshonnan összelopkodott, kamu képeket kamu profilokkal, meg photoshoppolt kamu képeket.


A fogyáshoz NEM KELL semmi ilyen kiegészítő, pláne nem ezektől, de amúgy sem. Egészséges ételeket kell enni, egészséges mennyiségben, és mellé rendszeresen mozogni. Ennyi a titok, semmi több.

Sőt, fogyókúrázóknak kifejezetten nem ajánlott extra fehérjét bevinni, mivel nem tömegnövelés a cél, hanem az ellenkezője.

Annyi pénzből, amennyibe ezek kerülnek, 10x ennyi normális ételt megvehetsz, szóval inkább arra költsd...

2020. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
46%
Szia! Én benne vagyok a csoportban, nagyon motiválóak a sikertörténetek, vannak guszta receptek, mindennap olvasgatom. Viszont a legtöbb tabletta hatóanyagának utánaolvasva semmi tudományos alapja nincs. A húgom megrendelt egy csomagot, átküldte a receptkönyvet, nem rossz de nekem nehezen tartható. Én inkább vettem külön olcsóbb és magasabb hatóanyagtartalmú CLA-t és kollagént, és a kaloriabazissal számolom a kalóriákat. Eddig 7 kilót fogytam.
2020. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

"Egy teljesen inkompetens, képzetlen, iskolázatlan, surmó paraszt agyszüleménye az egész, kb. Norbi 2, csak ő még ocsmányabb módon beszél a nőkről, viszont neki is bejött a biznisz." Régebben írt egy blogot, ahol még durvábban írt a nőkről. Minden nők--rva és még sorolhatnám.

Valamiért a magyar nők egy részének nagyon bejön ez a gyalázkodó stílus...macsókultúra. Szomorú.

A csávó ráadásul láncdohányos, a teste nem a legjobb cégér.

Mégis a nők inkább neki adják a pénzüket, mint hogy NORMÁLIS nőnemű edzők oldalát és tanácsait kövessék.

2020. febr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

4-eske rinyál a tudatlanságról, erre beböfög olyan hülyeségeket, hogy a fehérje tömegnövelésre van.... :'D Dilettáns barom.


6-oska drága, a kollagén úgy kamu, ahogy van. Ha nem eszel természetesen (hús, belsőségek), akkor hiába tömsz magadba bármit, nem fog felszívódni. Az állati kajákban meg alapból van annyi jóság, hogy ne kelljen kamu kollagént venni. ;)

Az omega 6 túladagolásodban (CLA) jól meg fogsz halni. Mmm szívbetegség, gyulladások!

2020. febr. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Honnan vannak az információitok, hogy pl. Kínában gyártják a cuccokat, meg hogy a csávó láncdohányos?

Én néha látom, mikor ismerősök lájkolják a posztjait, és nagyon sokat jótékonykodik, vagy kioszt a követői közt x Ft-ot, vagy a termékeiből küld ajándékot olyannak, aki rászorul, stb. Nyilván ez is marketing, de az utóbbi időben már nem akkora tajparaszt a nőkkel, mint anno.

2020. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!