Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 4000ft alatt finom ízű feherje...

4000ft alatt finom ízű feherjepor létezik?

Figyelt kérdés
Ja és legalabb 350g-os

2020. febr. 17. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Testépítés kategóriában kellene feltenned a kérdést, fogyókúrához nem szükséges ilyesmit inni.
2020. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Protein Buzz. Nem a legfinomabb, de bőven iható kategória az összes íze. Mindig van valami akciójuk, keress rá.
2020. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt iszom, 1 kiló 4500 ft, nekem a vanília bejött ízre. Nem gyúrok, azért iszom kb kétnaponta mert alapból kevés fehérjét eszek.

2020. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha csak azért akarsz fehérjeport inni mert hobbiból tornázgatsz akkor hamar találsz ilyet de annak nagyon kicsi lesz a fehérjetartalma. Ha komolyan gondolod akk inkább vegyél drágábban. Jobban hasznosul a szervezetben és ha kiszámolod h mennyit kéne az olcsóbból meginnod hogy ugyanazt a hatást elérd nagyjából ugyanott tartasz kiadásokban.
2020. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Biotech Usa nal eleg sok jo izu van. Pl csokis es mogyoros!!! De van kw-s is. Stb. Ajanlom az Ő oldalukat.
2020. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biotech, amikor akció van, nagyon megéri, akkor a félkilósokat kb féláron szórják utánad 1 hónapig. Nutriversumot is tudom ajánlani, az egységáron mindennél jobb.
2020. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget. Végül nutriversumbol rendeltem 4090ft akciós áron vaniliasat de nagyon finom és 1kg a kiszerelése 😁😁
2020. febr. 22. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!