Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztoporok vannak?

Milyen fogyasztoporok vannak?

Figyelt kérdés
Dietazok, kicsit csokkentenem kell a sulyombol, nem eheztetem magam, paroltzoldseg, csirkemell, fozelekek csinyjan, fokozatosan elhagytam a tesztakat, a feher kenyeret, csokkentettem az adagokat. Azt szeretnem kerdezni toletek, hogyha nincs idom osszefozni valamit akkor milyen por, amit tudnek osszeallitani ha megyek esetleg dolgozni? Elore is koszonom!
2020. febr. 19. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fogyasztó por. Max fehérje de az meg inkább azoknak kell akik komolyabban építik a testüket :D
2020. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Speed
2020. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra gondolok ami tudja helyettesiteni az etkezest. Nem koplalnek, de arra az esetre ha nem tudnek osszedobni valami kajat.
2020. febr. 19. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Darált zabpelyhet beleteszel egy fehèrjès shakerbe beke fehèrjepor egy kis fahèj ès ha megèhezel csak vízet öntesz rá èa felrázod
2020. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lassú felszívódású fehérjepor. De ha szilárdat akarsz enni, pont ilyen bekapós, komplex kajanak talaták ki a fehérjeszeleteket, csak vigyázni kell, mert vannak nagyon cukrosak is (edzes utanra).
2020. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!