Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen szereket vegyek, hogy...

Milyen szereket vegyek, hogy eredményesebb legyen a fogyásom?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve kezdtem el rendszeresen sportolni. Múlt évben nyáron kétszer jártam csoportos mozgásra (Réka alakreform és aerobic) és kétszer görkorcsolyáztam 1,5 órát. Tudom, hogy ez nem sok, de az egyetem mellett még dolgozom is és ennél több nem fért bele a napomba és nem is az volt a célom, hogy fitness modell legyek.

Decemberben és januárban nem sportoltam, mert nem volt rá időm, így február elejére +5kg-ot mutatott a mérleg, így most 70 kg vagyok és 170 cm.

Nagyon nem vagyok tisztában azzal, hogy milyen módszerek vannak arra, hogy beindítsa a fogyást. 1 hónapja újból sportolok, odafigyelek az étkezésre is, de semmit sem fogytam. Az egyik munkatársam azt mondta, hogy valamelyik étkezést helyettesítsem fehérjével, de ahogy a BioTechUSA oldalán láttam, nagyon sok féle fehérje van. Milyet vegyek, ha nem testet építeni, hanem fogyni szeretnék? Nagyon nem ismerem ezeket a szereket, gondolom, hogy nem csak fehérjét kéne inni. (Protein, lcarnitine stb. stb.) Vagy ezeket nem kéne szednem? Tudom, hogy utána lehet olvasni ezeknek a dolgoknak az interneten, de annyi mindent találtam, hogy nem tudom megállapítani azt, hogy mire van tényleg szükségem és feleslegesen nem szeretnék bevásárolni különböző tablettákat. Köszönöm a segítséget!

22/l



#fogyás #sport #táplálékkiegésziítő
2020. márc. 1. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
A hangsúly a rendszeres testmozgáson van. Menj el hetente legalább háromszor, de inkább többször futni, úszni, kerékpározni (vagy valami hasonlót) alkalmanként minimum 30 percig, és tapasztalni fogod a hatását. Nem kell gyorsan, inkább kényelmes, mérsékelt tempóban, de lehetőleg minél hosszabban. Azért ügyelj a fokozatosságra. A kiegészítők segíthetnek egy kicsit, de csak akkor, ha rendszeresen mozogsz, csodát azonban ne várj tőlük. A fehérje segíti az izomzatod regenerációját, edzés után megihatsz egy-egy turmixot, bajod nem lesz tőle. A tejsavó fehérje az egyik legideálisabb. Az l-carnitint csak akkor érdemes bevenni, ha tényleg sok aerob tesmozgást végzel. Edzés előtt fél-egy órával. De ha este veszed be lehet, hogy nem tudsz jól aludni, mivel eléggé élénkítő hatású. Ha nem mozogsz, felesleges bevenni.
2020. márc. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

Miért kéne szert szedni? Nem tervezed hosszú távra az életet, addig viszont jól akarsz kinézni?

Inkább a normális táplálkozás lenne fontos, ha az étrend megfelelően van összeállítva, annál jobb nincs.

2020. márc. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Tornaszereket!
2020. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!