Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zölde tea úgy is fogyaszt...

A zölde tea úgy is fogyaszt ha teszek bele citrom lét?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó h nem tornázok mert tornázok, de el határoztam magam hoyg le szeretnék fogyni most tettem fel teát zöld teát és érdeklőndni szeretnék hogy ha teszek bele citrom lét úgy is égeti a zsírt?

2020. márc. 17. 17:54
 1/7 anonim válasza:
84%

Mindegy, de tapasztalatom szerint úgy tud működni, ha délelőtt nem eszel semmit, csak teát iszol.

Citromlé, elhatároztam, egy szó!

A h betű nem szó!

2020. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Zold teatol nem fogsz fogyni.
2020. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Zöld tea nem fogyaszt, akkor se ha teszel bele citromlevet, akkor se, ha igen.


A testzsírt csak a szervezet képes elégetni, bevitt élelmiszerek nem.

2020. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Úgy SEM fogyaszt. Sem simán.
2020. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
29%

Nem feltétlenül a tea, hanem a tein / koffein anyagcserét serkentő hatása okozhatja, hogy én már többször is tapasztaltam, működik.

Azért is gondolom, mert egy időben kávékúrával is tapasztaltam ilyen hatást.

Így jutottam el addig, hogy koffeintablettát is teszteltem, egy másik időszakban.

Számomra egyértelmű, hogy van ilyen hatás, ha ésszel alkalmazza valaki. Megjegyzem, nem vagyok egy túlsúlyos típus egyébként, kisebb pocaktrimmelésnek mondanám inkább a kísérleteket.

2020. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
47%

Mínuszoló bunkó kedvéért: gyakorlatilag még zöld teán sem múlik, hiszen legelőször fekete teával tapasztaltam a hatást. Hogy miért, a fenti alapján érthető.

De nyilvánvaló, ezen az oldalon mindig lesznek olyan szemétek, akik semmi hálát nem éreznek mások több évtizedes szakmai- és élettapasztalatai megosztásáért.

Pedig nem is kellene a hála, sem köszönet. Viszont, amikor ilyeneket mínuszolsz tudd, hogy aljas vagy! Nem érdemled meg, szellemi nyomorék.

2020. márc. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgysem fogyaszt *
2020. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!