Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Reg enor nevü fogyasztószernek...

Reg enor nevü fogyasztószernek van egy bizonyos étrendje. Ha csak azt tartom be azzal egymagában lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam hulyeseg inni azt a löttyöt mert nem attol fogynak az emberek hanem az étrendtől. De nem értem hogy lehet fogyni ugy hogy pl kolbaszt szalonnat és még sok ezekhez hasonlo zsiros etelt eszem? Edzenék is mellette nyílván de nem tudom hogy a lötty nélkül is menne e a fogyas ezzel az etrenddel... egyébként 170 cm vagyok és kb 75kg . :/ a hasam idegesit a legjobban es mivel most ugyis unatkozni fogok itthon egy darabig a virus miatt gondoltam belevágok. Köszi a segitseget elore is

2020. márc. 29. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
ne zsíros kajákkal akarj fogyni
2020. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokféle módon lehet fogyni. Az egyik lehetőség az, hogy szénhidrátból eszel nagyon keveset, zsírból meg amennyit akarsz. Sokaknak működik (rövid távon mindenképp, mert okoz pár kiló súlyvesztést, hogy a szervezet szénhidrátraktárai kiürülnek, de tényleg lehet így fogyni hosszú távon - ha tudod tartani). A nagyon lecsökkentett szénhidrátbevitelnek viszont lehetnek veszélyei, kis valószínűséggel akár bele is halhatsz, ha volt valami fel nem fedezett alapbetegséged. De azért ennek kicsi a valószínűsége, csak tudjál róla, ha erre adnád a fejed.
2020. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. A regenor nem fogyasztószer.

2. Az étrendtől lehet fogyni, ahogyan bármilyen más fogyókúrás étrendtől is. A kulcs a kevesebb bevitt kalória.

3. A regenor étrenddel csak óvatosan, nekem nagyon megdobta az amúgy is magas koleszterinszintemet.

2020. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!