Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha az esőkabát belülről...

Ha az esőkabát belülről csurom vizes lett a túra után, akkor az az izzadás miatt van? Vagy csak pára?

Figyelt kérdés

A ruhám ami belül volt izzadt volt de annyira nem mint az esőkabát belső. Miért van ez?

És igen fogyni szeretnék, azért veszem fel, hogy hátha így jobban izzadok.



2020. máj. 13. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az izzadás miatt van!
2020. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!😉
2020. máj. 13. 22:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Izzadás. Üvegházat építettél magad köré az esőkabáttal gyakorlatilag.
2020. máj. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Izzadás, de az ugye megvan, hogy ezzel nem sokat fogysz? Bár valóban kell energia az izzadáshoz, de ha egy hetet végigizzadnál, akkor látszódna pár deka. Minden más csak vízveszteség.

Ellenben ezzel a módszerrel jó rosszul lehetsz, ha túlmelegszik a tested, és nem tid lehűlni.

2020. máj. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pongi57 válasza:
Én is túlsúlyos vagyok és én is túrázok, de a kettő között semmi ok-okozati összefüggés nincs. Fogyni nagyrészt (60-70%) az étrend helyes megválasztásával lehet (én a karantén előtt kalórideficittel próbálkoztam, de sajnos a homeofiszban elengedtem) és kisrészt (30-40%) intenzív tréninggel (ezt én nem csinálom, de a feleségem e kettő kombinációjával viszont nagyon szépen lefogyott 1,5-2 év alatt). A túrázás nem felel meg az intenzív tréning feltételeinek, se izzadással, sem anélkül. Viszont tök jó és egészséges a természetben sétálni (én ezért is csinálom) és az erőnlétet biztos segíti, ha mondjuk kéthetente nyomsz egy erőnlétednek megfelelő túrát. Persze ezt is fokozatosan kell kezdeni. Én eleinte, amikor semmi erőnlétem nem volt 8-10 km-es túrákkal kezdtem. Most már gond nélkül 20-25 km-eseket is bevállalok és néhányszor 30 közelébe/fölé is mentem, de nálam az már a határ átlépése. De az egészet élvezetből csinálom, így nem hajtom magam. Szóval a túra mindenképp segít az egészséges életre való törekvésben, hisz sokkal jobb, mint a tévé előtt ülni, de konkrétan a fogyásban kevéssé segít, ahhoz napi rendszerességgel kell 40-60 percet edzeni és megfelelően étkezni.
2020. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5

Köszönöm hogy elmesélted.

Én mindennap megyek 2 órát, de km ben nem sokat max 5km-t mert kiugrott a térdem, és ez is bőven elég nekem. És nagyon nagy erőnlétet igényel, nagyon kaptatós, combig érő gazba járok, gázolok és megterhelő is, mert rehabilitáció az elsődleges cél amúgy , látszik is fogytam tőle pedig 3 hete csinálom. De a szauna nagyon hiányzik a méregtelenítés, mert minden zárva van. Ezért örülök az esőkabátnak, hogy alatta még jobban szakad rólam a víz. Intenzíven edzeni soha nem fogok, nem is csináltam, meg nem is érdekel. Én a konditerembe ahova szaunázni járok 7-éve heti 3x, csak a szaunát láttam, soha nem voltam az edzőtermükben, sem csoport edzésen náluk. Ez nem az én világom. Itthon gyógytornázok ha olyanom van, labdákkal. Enni meg már csak olyat eszem ami egészséges.

Du. 5-től semmi, és bizony nagyon jót tesz, mert este 11-12 kor is neki láttam egy csipsznek, vagy csokinak. Mivel több mint 2 hónapot feküdtem a térdemmel, meg a vírus, meg rossz kapcsolat, ezt hozta ki. De már az Úr mindent elrendezett ami bántott, és örülök annak amit kaptam Tőle.

Köszönöm nekem minden jó így.

2020. máj. 14. 08:38
 7/12 A kérdező kommentje:

4, de ha nekem jó így akkor mit zavar Téged?

Nem az volt a kérdés amiben okoskodsz. Az esőkabát volt a lényeg, hogy pluszban okoz ez e ez is izzadást, vagy csak pára.

A választ megkaptam másoktól, az meg, hogy Te mitől lennél rosszul, az a Te dolgod.

Én heti 3x 1,5 órát szaunáztam, szünetekkel, már kb. 25-éve.

De a járvány miatt minden zárva, így marad amit találok. És ezt találtam, és még élvezem is.

2020. máj. 14. 08:46
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nem az volt a kérdés amiben okoskodsz."

vs.

"És igen fogyni szeretnék, azért veszem fel, hogy hátha így jobban izzadok."

Válaszom:

"Bár valóban kell energia az izzadáshoz, de ha egy hetet végigizzadnál, akkor látszódna pár deka."

A szauna pedig meg messze nem ugyanaz, mint mikor fizikai tevékenységet végzel, és közben kimelegszel.

A normális hangsúly pedig nem árt, ha másokkal beszélsz. Én normális tanácsot adtam a kérdésedre a megadott információk alapján.

2020. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szuper, biztos van ahol kamatoztathatod, a profi tudásod.

A fogyást meg azért írtam be, mert a gyakorin 2 téma népszerű a fogyás és a d.gás.

Tehát, ha gyors válasz kell, 2 kategóriába tehetet, fogyasztószer, vagy valamilyen párkapcsolati akármi.

Nem tudom miért jó Neked, hogy erre írogatsz.

Nincs dolgod?

2020. máj. 14. 10:39
 10/12 A kérdező kommentje:

Itt a példa!


Feltettem ugyanazt a kérdést, többször. Senki nem válaszolt rá.

De beraktam a párkapcsolatiba, igaz 5 perc múlva átsoroltak, de legalább 3-an reagáltak rá az 5 perc alatt. Míg ahova soroltak az egyéb/egyéb kategória, senkit sem érdekel, így most már senki nem fog írni. Hiszen ha jó kategóriába teszem a kérdést, napokig se ír a kutya se, kipróbálam.

2020. máj. 14. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!