Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Diétához meg van egy dietetiku...

GallitsGáborCsaba kérdése:

Diétához meg van egy dietetikus hölgy által előírt napi étrend és zöld teát használok,de több helyen is más időt írnak arra, hogy meddig legyen a teafilter a vízben,egyik oldalon három percet írnak,másikon öt percet,melyik a helyes idő?

Figyelt kérdés
Nekem már jó ideje le kellene adnom a testsúlyomból és eddig annyira sikerült hogy egy ezzel foglalkozó oldal szerint már csak 30,5 kg súlytól kell megszabadulnom,de nekem gondot okoz az, hogy nem tudom mennyi ideig hagyjam a zöld teámat a vízben.

2020. máj. 27. 03:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként azt elfelejtettem odaírni,hogy nekem van olyan mérő műszerem,amivel másodpercet is tudok mérni.
2020. máj. 27. 03:40
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég a 3 perc, de ha 5 percig áztatod sem lesz semmi bajod.
2020. máj. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a zöld teád kiázottságának a mértékén fog múlni a diétád sikere, olyannyira nem, hogy akár el is hagyhatod a zöld teát, bár szerintem csak trollkodsz.
2020. máj. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
És ezen múlik a sikered, ezért nem fogsz 30.5 kg-ot leadni csak 30.4-et? Szerinted ha tovább áztatod több kalória lesz benne? Olyan "mérő műszerem" amivel másodpercet is lehet mérni nekem is van, úgy hívják hogy karóra. Ez nagyon gyenge, humortalan troll-kérdés.
2020. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezen tényleg nem múlik semmi. De ha komolyan érdekel, akkor attól függ, milyen zöld teát iszol. Nyilván egy szálas vagy matcha tea más időt igényel, mint egy gagyi filteres. Illetve az se mindegy, neked hogy ízlik. Én szeretem picit tovább áztatni, hogy megjelenjen a kicsit fanyarabb íze. De amúgy meg is eheted... Sehogy sem lesz bajod tőle.

A zöldtea pedig csak minimális hatással van az anyagcserédre. A normális étrend és a mozgás nagyságrendekkel fontosabb. Zöldtea nélkül is tökéletesen tudsz fogyni, ellenben a másik 2 nélkül nem igazán.

2020. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi hatása nem lesz a fogyókúrádra, így egyéni ízlés szerint döntheted az időt, akár másodperc pontossággal.
2020. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A tea dobozán rajta van az instrukció. Nem mintha fogyókúra szempontjából egy dekát is jelentene.
2020. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy csináld, ahogy a dobozon van. De javaslom, hogy vegyél inkább valami jó minőségű (pl. kínai) szálas zöld teát, vagy matcha teát. Teljesen más ízélmény.
2020. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat és nekem időmérésre elsősorban a számítógépem óráját használom és akkor 3 percig főzöm a teát amit az édesanyám a hozzánk közeli vietnámiak által vezetett boltban és úgy tudom, hogy ők is értenek az olyan teákhoz,bár a dobozon Kína van feltüntetve származási ország szerint, bár nem tudok jól angolul,de China Kínát jelent,ugye?
2020. máj. 27. 14:15
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem jelezni és ezért elnézést kérni,de én igyekszem szigorúan tartani magamat a dietetikus hölgy által előírt étrendjét,ezért még mindig bízok abban az étrendben,ami eddig sokat segített hogy letudjak adni a kezdet óta 128 kg súlyból eddig pontosan 33 kg és a fogyókúrát 2018.novembere óta.
2020. máj. 27. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!