Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki hallott már erről a módszer...

Ki hallott már erről a módszerről?

Figyelt kérdés

[link]

Mik a tapasztalatok a linken található fogyókúrás tapaszról? Ez is csak humbug, mint a többi ilyen? Válaszokat előre is köszi.



2020. jún. 7. 02:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen átverés!
2020. jún. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Kevesebb bevitt kalória, több mozgás. Minden más átverés.

Ha már költeni akarsz valamire, akkor dietetikustól vegyél szemêlyre szabott étrendet.

2020. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedekkel ezelőtt már volt egy fogyasztó műanyag fülklipsz is.... Persze, minden, ami az embert emlékezteti arra, hogy most ne egyen, az hatásos. Mindaddig, míg az ember meg nem szokja ill. el nem feledkezik róla.
2020. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy Skriba Dánielt találtam, ő villamosmérnök, szerintem nem ért a fogyáshoz...

Természetesen kamu oldal, ordít róla, az ilyeneket le kéne csukni.

2020. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

[link]


Szentesi Ilona Siófok képe, aki állítólag maga is fogyott ezzel a módszerrel, fogszabályozás, urológus, injektált arcplasztika honlapján is referenciaként szerepel, Florida Orange city, LA stb. Világlátott és meglehetősen vagyonos hölgy lehet.


Persze, hogy kamu.

2020. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi konkrétum, fotó a "professzorról", csak azt ismételgeti, hogy hűha mennyit lehet úgy fogyni, hogy nem teszel semmit. Egyébként tilos megadott fogyással bármit is hirdetni.


Szóval kamu az egész, de a gagyibb fajtából. Már csak azt hiányzik, hogy kis füleken megjelenjen, hogy Mária Százhalombattáról épp most vette meg a csomagot.

2020. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már linken látom, hogy kamu, meg se nyitottam.
2020. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 8. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!