Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki fogyasztott már fogyásh...

Valaki fogyasztott már fogyáshoz a BioTech USA-ból Super Fat Burner tablettát? Ha igen, mi a tapasztalatotok? Mit csináltatok mellette meg miket ettetek mellette?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia,igen en tavaly fogyasztottam.Rengeteget olvastam elote agyondicsertek.Maga a tabletta nem nagy szam csak akkor ha eletmodot valtasz de legfokep a torna.En 2honapig szedtem,meleltte dieta es torna,segitett mer azer latszott a valtozas,de szerintem ez csak fejben dol ell,ha eleve egeszsegesen eszel es mellete sportolsz ugyis atalakul a tested,nem kellnel hozza tabletak,csodaszer meg ugy sincs.Ideg ugybol lezstem januarban de mar tabletta nelkul,heti 5×kaja sok sok folyadek e smellete napi torna,es epp annyit ertem el mind anno a tabival(nem akartam iden szedni mer babat szeretnek es akkor nem ajanlatos,tisztulni lell)ugyhogy szerintem elrg felesleges a tabletta:)sok sikert
2020. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az első válaszolóval 100%-ban! Egy patent étrend és mozgás mellett felesleges.


Sokfajta ilyen jellegű terméket próbáltam már, ezek max arra jók,ha gyorsan be kell fogyni valamire pl verseny, akkor lehet nyerni rajta valamennyit. Viszont,ha minden áron használni akarsz ilyesmit, vannak a piacon jobb cuccok is,mint a super fat burner. De szerintem is felesleges.

2020. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Szia! Itt leírtam a szöges ellentettjét annak, amit a felső kommentek írnak, a tapasztalataim alapján :) Én ajánlom.


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__..

2021. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!