Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan fogyjak le a táborra?

Hogyan fogyjak le a táborra?

Figyelt kérdés

Kórban 28-nak a fele vagyok :)

Fiu

183cm és 79 kg

Nagyon rossz a genetikám ezért a hosszú edzések sosem válnak be nálam

Azért szeretném megvenni a biotech usa Super Fat Burner-t amit edzés és diéta mellé szednék

De mik ennek a hátrányai?

Káros ez a tabletta?

Esetleg nekem valami más tabletta ami jobb ennél?



2020. jún. 16. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Kór? Milyen betegséged van?

Mit sportolsz?

Testzsírszázalékod mennyi?

2020. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%

A tabletták hosszú távon sosem segítenek meg senkit.

Ezek általában csak azt érik el, hogy felrobbantsd a wc-t, aminek következtében vizet veszít a szervezet. Ez persze a mérlegen látszódik, de a vizet pótolni kell, így gyorsan visszaszeded az egészet.

Minden ilyen tabletta felesleges pénz kidobás.

A legtöbb ilyen tabletta összetétele homály és nem tudod pontosan mit viszel be a szervezetbe.

2020. jún. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

183 centihez a 79 kiló pont ideális minek akarsz fogyni?

Tablettáktól meg úgyse fogsz lefogyni,diétáznod kellene de ekkora magassághoz ekkora testsúllyal felesleges

2020. jún. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elnézést a kórt életkorra értettem

21% a testzsír

25 a bmi

De higyjétek el hogy, ha ideális is a súly akkor is nagyon zsíros vagyok

2020. jún. 17. 08:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen "skinny fat" vagy, akkor egy tabletta sem fog segíteni, hanem a mozgás, szálkásítás. Egyél úgy, mint eddig (vagy akár többet- főleg fehérjékből) és erősíts!! Fiúként viszonylag hamar is meg fog látszani, ha izmosodsz.
2020. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21% testzsír az, ahol már kezdenek látszani az izmok.

A bmi 21, nem 25


[link]


Amúgy 14 évesen ez s testtömeg az kívánatos felső határán van.


Ez alapján valóban nem ártana fogynod 5-6 kg ot, de azt utána vissza is kell építened izomból!


Legegyszerűbb lenne, ha elkezdenél futni (Heti 3x5 km, ha futba eleinte nem megy, akkor végigsétálod) és beiktatni súlyzós edzést (Heti 2-3x 45 perc - 2x1kgos kézi súlyzó, magas ismétlésszám, gugolásokkal, hasizomgyakorlatokkal)


Nasikat és az üdítőket hanyagold! Semmi extra diéta nem kell, tabletta meg pláne nem.



[link]


3-4 hét alatt

2020. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!