Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit gondoltok a Keto Diet...

Mit gondoltok a Keto Diet nevű fogyasztó szerről?

Figyelt kérdés

Ugyan nekem nincs szükségem rá,de a barátnőm folyton arról dumál,hogy Keto Diet tabletta így meg úgy. Kicsit utánna olvastam,de ott sikereket írnak csak.


Aki használta már,nektek mi a véleményetek erről?



2020. júl. 8. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

keto tabletta? :D Ez olyan, mint a káposztaleves tabletta?

Tudtommal a keto diéta akkor működik, ha a teljes étrendedet ehhez igazítod, hogy a szervezeted ketózisba kerüljön. Ha mindenfélét eszel és beveszel mellé egy tablettát, attól nem fog történni semmi. Ha pedig megfelelő az étkezésed, nincs szükség a tablettára. A barátnőd valami orbitális lehúzás áldozata lett valószínűleg. :D

2020. júl. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
88%

A Keto Diet jelentése: Ketogén Étrend.


Ez egy zsíralapú étrend, közel van a Paleolit táplálkozáshoz, étrendhez. Nem kell nagy dologra gondolni: alapvetően mellőz néhány élelmiszert, és előnyben részesít másokat. A ketogén étrendet elsősorban daganatos megbetegedések esetén ajánljánk, mert Otto Warburg az 1800 as évek végén rájött, hogy a daganatos sejtek csak cukorral tudnak táplálkozni, a többi, normális sejt viszont - természetes módon - zsírokkal is. Így kialakították a Ketogén étrendet, ami a zsírokat részesíti előnyben, és a cukrokat elhagyja, lecsökkenti. Kétségtelenül egészségesebb, mint a mai nyugati étrend, tele feldolgozott élelmiszerekkel, és szénhidrátokkal, de ha már választani kellene, Én a Paleolit étrendet ajánlom inkább.

A Paleo étrend kb normális étrend, csak el van hagy van rá dolog. De kétségtelen, hogy alapvetően ugyanazokat is eszi az ember, amit egyébként is enne, csak a szemetet nem. Érdemes utána olvasni.

2020. júl. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

XD szerintem is 1 hülyeség.

De itt 1 link.:

[link]

2020. júl. 8. 10:31
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Sokadik ilyen átverés, most a keto-diéta van felfutóban, így ahhoz igazodnak a kamuszerek is.
2020. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Eloszor is, ez egy fake "hir" oldal. Semmi valosagalapja nincs. A kepeket loptak, a szoveget nem lehet kimasolni.


"Kinga képlete alapján hoztuk létre a "Keto Diet"-et. 1 kapszula a ketózis beindulásához szükséges 14 napot 40-50 percre rövidíti" - ez borzalmas nagy baromsag. Ketoval lehet fogyni, de egy kapszula nem fogja ezt a hatast elerni. Az osszes szenhidratot fel kell elobb hasznalni, utana fogja csak a szervezet a zsirt hasznlani. Egyebkent meg egyentol fuggoen 1-10 nap a ketozis, nem 7-14. Ha szenhidratot eszel ketozisban, akkor azonnal kiesel belole.


Az emlitett "guggulu szanszkrit" egy nem letezo "titkos" osszetevo. Tessek ezek utan levonni a kovetkeztetest. A baratnod valoszinuleg egyebkent is ketogen dietan van, amihez nem kellenek ilyen szerek, csak egyel sok zsir es semmi szenhidratot.

2020. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy tablettától senki nem kerül ketózisba!

Mondjuk azt sem értettem sose, hogy egy egészséges ember miért akar ketózisba kerülni. Mint ahogy előttem írták ezt daganatos betegségekre használták, illetve epilepsziásoknak is javasolták egy időben. Akinek semmi baja, az miért akar egy rendellenes állapotot előidézni a szervezetében?

Aki fogyni akar, az egyen kevesebb kalóriát, mint előtte. Ebben mi annyira nehéz, hogy az emberek nem győzik sokkal körülményesebb és költségesebb módokon kikerülni?

2020. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez baromság. És a riport is el van írva. 9000 és a 19k félre van írva.


Inkább egyél egészségesebben és számolj kalóriát

2020. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy itt normálisak vannak. Remélem ez a barátnőmet is eléri.
2020. júl. 9. 22:46
 9/11 anonim válasza:
48%

Szia, látom, hogy régi a cikk, de az Én tapasztalatomat és véleményemet leírom a taplettarol.:

34 hiztam a terhességem alatt(59 kg) voltam, és sajnos nem

Tudtam szoptatni a kicsit. Mindig is annak a híve voltam és vagyok, aki a testmozgás és a táplálkozás mellett döntöttem! Császárral kellett a világra hoznom a babát, és így nagyon sok felesleg megmaradt rajtam!

Igaz nagyon sok türelemre is szükség van az szülés után!

Férjem utána olvasott ennek a “csoda szernek”, és gondoltuk, hogy kiprobaljom, Én aki soha meg az ilyen humbukkos dolgokban sem hittem, kipróbáltam. Teljesen úgy, hogy nem hittem benne!

Megrendelte nekem az egy havi adagot, nagyon borsos volt az ára, nem is díjaztam, de ha már megvette akkor miért is ne.

Egy hónapja szedem, -20 kg járok!!!!!! Úgy, hogy a császár miatt tornázni nem tudok, max a kajára figyelek oda, DE étvágyam sincs a gyogyszertol!!! Most kezdek benne hinni az utolsó doboznal járok, és tényleg ahogy le van írva, olvadnak a kilók! Mindennap kevesebbet mutat a mérleg!!! Újra fel tudom venni a ruhaimat is!!!

Én hiszek benne! Szerintem

Mindenkinél máshogyan hat, valaki hisz benne és végig csinálja, valaki aki Én olyan voltam egyből töröltem az ilyen dolgokat és nem foglalkozik vele!

Ez az En tapasztalatom, véleményem, innentől kezdve, vagy beruhaz rá egyszer vagy sem!

Az is benne van, hogy ha ez annyira csodaszer lenne a konditermek csődbe mennének mert mindenki ezt szedné!

Én elhiszem, és nekem be vált!!!


Sok sikert a baratnodnek!

2021. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Richi7 válasza:
Üdv. Meg rendeltem a termèket meg is jött. Mivel angolul van rajt minden nem èrtem ès az adagolàsról szerettem volna fel tenni kèrdèst. Fel hívtam azt a szàmot amiről hívtak a rendelèssel kapcsolatban előzőleg. Teljesen màs vette fel aki azt mondta, hogy ő semmiről nem tud soha nem forgalmazott semmit. Meg próbàltam a màsik szàmot amiről hívtak, ott ugyan ez volt. Nem tudnak semmiről. Ez, hogy lehet? Nagyon csalàs szaga van. Nem egyezik sem a feladó címe ami bulgària az eladó szèkhelyèvel ès 1 munkanap alatt itt volt ami szintèn gyanús. Eladó Green Line LP. Talàn feljelentèst kellene tenni?
2021. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!