Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudtok, hatásos fogyasztó...

Tudtok, hatásos fogyasztó szereket?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Egyél kevesebbet, mozogj, és igyál csak vízet.
2020. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Sportcipő, súlyzó.
2020. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek sajnos hatásos fogyasztószerek. Ami még ehhez a legközelebb áll, azok az étvágycsökkentők (amik vagy működnek, vagy nem). De a magyar elhízottak nagyobb arányban attól hínak el,h ogy mértéktelenül esznek és nem attól, hogy túl sokat éehsek
2020. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a zöldtea kicsit segít
2020. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Akaraterő.
2020. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szőke József13 ***** válasza:
5%
Igen, már van megoldás. Én 24 nap alatt -14 kg fogytam. 171 kg-ról indultam. A szervezetem, a 100%-ig naturális terméktől 1 órán belül - mérhetően - ketózisban van! A cég azt mondja, ha csak a terméket fogyasztod és iszol: fogysz. Ha elhagyod a reggelit: még jobban fogysz. Ha mozogsz, és odafigyelsz az étrendedre: a legjobban fogysz. Én még nem alakítottam át az étrendemet és így értem el a fenti eredményt. Hamburger, hasábburi, pizza, téliszalámi, paprikás krumpli, sajtos-tejfölös tészta sült szalonnával, kolbásszal, máglyarakás, rendes kóla, néhány üveg sör ebben a melegben. Szóval csakis diétás kajákat ettem. Pörgök egész nap, 4-6 órákat alszom.
2020. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!