Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégetőt ajánlanátok?

GigiDiAugustino kérdése:

Milyen zsírégetőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Február óta diétázom és végzek aerob edzést. Magas fehérje, alacsony zsír és ch az étrendem, többnyire tojás, túró, csirke+rizs. A mozgás meg kb heti 3x60perc elliptikus tréner, bár a karantén alatt ezt felváltotta 5km futás vagy éppen 25km biciklizés. Így lement 12kg, most vagyok 180cm 75kg, ami lehet hogy sokaknak egészségesnek tűnhet, de van még rajtam felesleg, viszont már nagyon nehezen mennek le a kilók, 79-nél is nagyon megakadt de ment tovább egy idő után, viszont most 75 alá nem akar menni, pedig ilyen 68-70kg lenne a cél. Arra gondoltam kicsit rásegítenék valami zsírégetős cuccal. A BiotechUSA-tól néztem ki a Super Fat Burnert, a Thermo Drine-t, a Brutal Blade-t és a Desert-t de még az L-Karnitinen is gondolkodok. Melyik ezek közül a legjobb? A koffeintartalom nem számít, ígyis baromi alacsony a vérnyomásom.

20F


2020. aug. 6. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
68-70 kg-san sovány leszel a magasságodhoz. Ha nem tetszik, amit a túkörben látsz, akkor inkább a súlyzós edzést javasolnám, amivel tudsz egy kis izmot építeni, és vele párhuzamosan tartsd a diétát is, hogy folytatódjon a zsírégetéa.
2020. aug. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hónapig szedtem a Biotechtől Fat-x-et meg CLA-t, most meg HCA-t és CLA-t, de olyan nagy változást nem veszek észre. Egy hónapig nem számoltam a kalóriákat, most már számolom (1400 kcal+napi sport), nyilván nem tudom, hogy ha ezeket nem szedném, akkor hogy alakultak volna a dolgok. Az viszont biztos, hogy a Fat-x rosttartalma miatt hamarabb jól laktam, kevesebb kaja is elég volt.


Fogyok szépen, de nem hiszem, hogy ezek sokat segítenének benne.


Ha elfogynak, többet nem veszek.

2020. aug. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ez vált be. 30 perc alatt az összes zsír eltűnt

[link]

2020. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyere hozzánk
2020. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!