Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Létezik hatékony étvágycsökken...

Krisz92 kérdése:

Létezik hatékony étvágycsökkentő ami nem káros ?

Figyelt kérdés
muszáj gyógyszert szednem ami sajnos nagyon meg emeli az étvágyamat régen sikerült fogyókurával fogynom mikor el voltam hízva de mióta gyógyszert szedek nem sikerül ha lenne olyan szer ami még csak egy kicsit is enyhi tenné az étvágyamat már annak is nagyon örülnék lehet gyógynövény eredetű is de koffeint ne tartalmazzon

2020. aug. 15. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A zabpehely engem eltelít kb 4 órára (egy kevés is), vagy ami csökkenti nekem az étvágyam az ha evés előtt megiszok legalább egy pohár vizet
2020. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
33%
Pattogatott kukorica. Úgy betelít, mint állat.
2020. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a dokiddal, hátha tud felírni egy másik, hasonló gyógyszert.
2020. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem a zab egyáltalán nem laktat. Krómot és C vitamint ,illetve sok víz fogyasztást ajánlják. Ami engem laktat a krumpli és tojás.
2020. aug. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

velaxin

6 nap alatt 5 kilót fogytam, majd további 1 hét alatt még 3-at.

2020. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem a mentolos dolgok jöttek be.Szájvíz,mentolos rágók.A negro nálam a befutó.
2020. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Próbálj másik gyógyszert kérni az orvostól! Nem szabad olyat szedni, aminek mellékhatása van. Ha azért csinál étvágyat, mert a gyomorsav termelést fokozza, akkor szoktak mellé gyomorvédő gyógyszert is felírni. Nem csak azért, hogy ne legyél túl éhes, hanem mondjuk ne kapj gyomorfekélyt. Szal első körben irány a doki!
2020. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!