Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A BioTech Super Fat Burner...

A BioTech Super Fat Burner rövid távon mennyire jó?

Figyelt kérdés
Az utolsó 2-3 kilót szeretném leadni úgy, hogy diéta és napi kb fél óra edzés mellé elkezdtem szedni, ebben segíthet? Utána könnyen vissza fogom szedni ezeket a kilókat, vagy ugyanúgy tartósan lehet vele fogyni?

2020. aug. 26. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Az általad kérdezett termék erre nem alkalmas. Az csak az emésztést serkenti. 12+ kiló súlyfelesleg esetén ajánlottak ezek a termékek. Csinál valamit, de nagy hasznát már nem vennéd a dolognak.


Egy kis segitség a "fogyasztó tabik" világához:


[link]

2020. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Mezei táplálékkiegészítő vitaminokkal+ásványi anyagokkal, csak a Biotech marketing osztály "csomagolta" fogyasztószernek.


Ha valamikor segít az ilyen az általában az első pár kiló, nem az utolsó pár kiló.

2020. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szedtem a Biotechtől Fat-X-et, CLA-t meg HCA-t, de nem sokat használtak. Még van néhány HCA, de többet nem veszek.
2020. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Szia! Itt leírtam a szöges ellentettjét annak, amit a felső kommentek írnak, a tapasztalataim alapján :) Én ajánlom.


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__..

2021. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!