Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használt valaki Bio Slimet?...

Használt valaki Bio Slimet? Mennyit fogyott tőle 1 hónap alatt, és tapasztalt- e káros mellékhatást?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] itt van pár válasz. Én sajnos nem tudok válaszolni, nem próbáltam!
2010. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az L-Carnitin ami van benne az jó, de nagy csodákat nem kell várni. Annak segít gyorsabban zsírt égetni, akinek amúgy is megy. Önmagában semmit nem ér.
2010. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
fogysz tole eleg sokat, mikor abbahagyod meg koverebb leszel mint amilyen voltal.....en super slimet szedek az agyam dobom el tole.....ejjel nem alszom, napi egyszer kajalok vagy egyszersem attol fugg, megy a gyomrom, ugy izzadok mind az allat....januar,februar,marciusba szedtem , akkor fogytam, utana abba kelett hagynom mert igy irta elo az utasitas, de akkor egy honap alatt koverebb lettem mind januarba mikor kezdtem szedni.......maj, vese, idegek, kifingnak olyan leszel mint en minden keves bajert folkapom a vizet es torok zuuzok........ha rosszat akarsz magadnak akkor nyugodtan szedd.......
2010. aug. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!