Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Bevált zsírégető?

Bevált zsírégető?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni 8 kilót. Fogytam már 9 kilót viszont ez az utolsó 8 kiló egyszerűen nem megy le. Kollégista vagyok így a táplálkozásra nem tudok maximálisan odafigyelni mint karantén alatt, otthon. Sportolok heti többször de a súlyom megállt. Stagnál. Nem vettem még sosem ilyen zsírégető szereket, de most úgy vagyok, nincs veszíteni valóm. Tudtok ajánlani olyan zsírégető szert ami nektek bevált, hatásos?

2020. okt. 3. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne is szedj. Csak a pénztárcád lesz vékonyabb tőle. Zöldtea és egy picit a szénhidrátbevitelt csökkenteni, rostokat, fehérjét, vitaminokat, ásványi anyagokat arányosan emelni. Ennyi a nagy titok.
2020. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Jah! Jah! Fönt hagyod a sporon a töpörtyüt! Egyszer már láttam ilyent. Meggyullad és ég a zsir! De ez miért jo neked??
2020. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
L karnitinrol hallottam már, de tudna ennyit segíteni?
2020. okt. 4. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbàld ki.Én szedek egy komplex készítményt (van benne zöld tea,guarana,paprika kivonat,extra rost meg azt hiszem csalán) és fogytam 2,5 kg-t három hónap alatt.De lehet enélkül is fogytam volna,mindenesetre pörget és én azt szeretem.
2020. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az l-karnitin nem fog egybol minden felesleget leégetni csak felgyorsítja a folyamatot.
2020. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. okt. 5. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!