Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen l-karnitint éri meg venni?

Milyen l-karnitint éri meg venni?

Figyelt kérdés

Olvasgattam egy kicsit és a legtöbb helyen azt írták, hogy mozgáshoz az L-karnitin-L-tartarát formában éri meg.

Én ezt:

[link]

és ezt:

[link]

találtam.

Ahogy néztem az első sokkal jobban megéri, de gondoltam megkérdem hátha nem látok valamit. Azt értem, hogy a második krómot is tartalmaz, de multivitaminból kb. ugyanannyit már amúgyis viszek be. Vagy esetleg van olyan, ami ennél gazdaságosabb?


Egyébként tisztában vagyok azzal, hogy ez nem csodaszer, és nem is csak a fogyáshoz kellene, hanem kíváncsi lennék, hogy edzés közben valóban növeli-e az energiaszintet érezhetően, mint ahogy írták. Plusz azt is olvastam, hogy kintebb tolja az aerob tartományt. Ez milyen mértékben igaz?


2020. okt. 7. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Próbáld ki 1 hónapig, ha érzel változást akkor használd, ha nem akkor hagyd. Papíron laboratóriumban kimutatták a hatását.
2020. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem fogyasztószer, arra jó, hogy intenzív sportot tovább bírd kicsit, mivel a szervezet idővel kifogy belőle, ha gyorsan használja el. Ezért is kell közvetlenül sportolás előtt bevenni.
2020. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért tettem ebbe a kategóriába, mivel nincs teljesen pontos definíciója a fogyasztószernek itt gyk-n. Egyébként meg pont arra jó, hogy a szervezet nagyobb hatásfokkal tudjon a raktározott zsírból energiát nyerni -> segít a fogyásban -> 'fogyasztószer'.

A kérdés inkább arra irányult volna, hogy melyiket éri meg megvenni a 2 közül, vagy van-e esetleg ezeknél jobb és/vagy jobb ár/érték arányú, de már mindegy, mert megrendeltem a 100 db-osat.

2020. okt. 8. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, viszont én sok évvel ezelőtt szedtem nagyon rövid ideig versenysport mellett, de aztán elkezdtem tőle félni, mert több helyen megjelentek olyan kutatások, hogy káros a szívre. Én akkor abbahagytam, nem tudom valóban így van-e, de mivel egyéb hatása számomra nem volt érezhető, inkább nem kockáztattam.
2020. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!