Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ajánlanátok jól bevált tápkieg...

Ajánlanátok jól bevált tápkiegészítőket diéta és edzés mellé?

Figyelt kérdés

Gondolok itt minden olyan dologra ami támogatja a fogyást.Mi az amit érdemes szedni és mi az ami csak reklámfogás?Milyen vitaminokat ajánlanátok?

Szedek pár vitamint és szoktam L-Carnitint inni edzés előtt.

Egyébb hasznos tanács?

Vannak ezek a "Női" vitamonkként feltüntetett tápkiegészítők valakinek tapasztalat?

Milyen márkát ajánlanátok?



2020. okt. 8. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb mindenféleképp a kaja, ha nincs meg a rendes étkezés ne várj semmit ezektől a szerektől, ezek a szerek mint pl: L-karnitin, csak felgyorsítják a folyamatot.

Nem kell mindenféleképp szedned ezeket, a naturális fogyás a legbiztosabb.

Sok mozgás, jó diéta ennyi bőven elég.

Vitaminokat ajánlok viszont, B-vitaminok, Karnitin

2020. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne költs ilyenekre! Étkezz megfelelően, az elég lesz.
2020. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,az étkezésem rendben van és a heti 3 alkalom is konditeremben + ha időm engedi othon is átmozgatom magamat.
2020. okt. 8. 16:49
 4/4 anonim válasza:

Alapvetően egyetértek az előttem szólókkal, azonban én egy jó minőségű fehérjeport lehet ajánlanék. Valami kellemes ízben. Az étkezéseket is fel tudja dobni, az édesség utáni vágyat is segíthet enyhíteni. Nekem pl epres van itthon, ha megkívánok valami édeset, csak megiszok egy fehérjeturmixot :)

Plusz ha nem annyira szereted a húst, segíthet az izomtömeg növelésében. Valamint a fehérje el is telít, ezzel segítheti a fogyást. Egyedül az adagolásra figyelj oda, ne dolgoztasd meg a vesédet túlzottan :)

2020. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!