Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » BioTech USA fogyókúrás csomagj...

BioTech USA fogyókúrás csomagjáról tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni ~10 kg-ot. Jelenleg 62 kg vagyok és 167 cm. Év végéig szeretnék megszabadulni a korábban említett súlytól. Minimális mozgásra van sajnos csak lehetőségem, de amit tudok, megteszem. Ezért gondoltam ezt a csomagot megvenni: [link]

Ha tudtok mást ajánlani, azt is megköszönöm. :)



#diéta #fogyókúra #súlycsökkenés #BioTech USA #diétacsomag #biotechusafogyókúra
2020. okt. 8. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen, tudok mást ajánlani. Egyél kevesebbet, és ne hagyd magad átverni!
2020. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Bár úgy gondolom, ha a mostaninál kevesebbet ennék, akkor már szinte nem is ennék semmit. Ez a másik gondom. Pár kilóig egész jól csökkent a súlyom, aztán semmi.
2020. okt. 8. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
És mit eszel?
2020. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a magassághoz 62 kg szerintem nem sok (nem is kevés). Inkább kezdj el edzeni (súlyzós edzés) és pakolj magadra egy kis izmot. Szerintem izmosan sokkal jobban néznél ki 62 kilósan, mint pálcikaként 52 kilósan.
2020. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz ez a csomag, de pusztán diéta mellett nem fog hatni. Olyan összetevók vannak bennük, amik a teljesítményedet növelik, picit gyorsítják az anyagcseréd (pl koffein). Ha valaki szálkásít, tud egy picit segíteni neki. Neked semmi hatása nem lesz.

Növeld a napi aktivitásodat, sétálj többet, amíg tudsz, a kevés időben, amíg edzeni tudsz, csinálj HIIT edzést.

De támogatom azt a nézetet, hogy az izmosan formás test jobban néz ki, mint a simán vékony. Ahhoz pedig találsz a neten egy csomó otthon is végezhetó saját testsúlyos gyakorlatot, amit a szintednek megfelelően nehezíthetsz. Súlyzóval picit gyorsabb amúgy, de így is kivitelezhető 0 Ft-ból, egy kis utánajárással.

2020. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ettől fogsz fogyni.

Ha nem tudsz már kevesebbet enni, akkor többet kell mozogni.

2020. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!