Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit ajánlanátok ami a fogyást...

Mit ajánlanátok ami a fogyást elősegiti?

Figyelt kérdés

125 kilo vagyok jelenleg 21/F


Nemtudom, hogy a sulyom miatt e, de folyton fáradt is vagyok, nehezebben is mozgok, hamar elfáradok és ugyérzem, ha kevesebbet eszek akkorse csökken a sulyom.


Nem feltétlen izmosodni akarok, csak lefogyni, hogy egészséges életet tudjak élni, mert így lehetetlen számomra.


Így lenne e olyan szer vagy gyogyszer ami pluszba segiti a zsír felszivodását vagy ilyesmi. Nemtudom pontosan, hogy nevezik. Ami igazábol a fogyáshoz nagyban hozzájárulna és eltüntetni a hatalmas hájat rólam. Ugyérzem simán nem tudok ezzel mit kezdeni.


Pluszba még szeretnék majd Biotech Usa for men-t szedni. Hátha az is segitene a fáradságon valamennyit.



2020. dec. 14. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a porral várj amíg rendesen le nem fogysz annyira, hogy szálkásodhatsz is. Ekkora túlsúllyal nem szabad nekiállni keményebben edzeni, mert csak megterheled az ízületeidet. Kezd kis lépésekben. Először is nem ártana pszichológiailag megfejtened a nagy túlsúlyod (-az evési szokásaid) okát, átrendezni egy normális diétás étrendre az étkezésedet. Egy dietetikus orvos és egy pszichológus segíthet ebben. Aztán kezd lazább sporttal, pl. gyalogolás, vagy kocogás.
2020. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora súlynál már valóban kellene egy dietetikus segítségét kérni az étrend kialakításához, a napi mozgás minősége és mennyisége átbeszéléséhez. A vele való heti kapcsolat segít, hogy ne hagyd abba, és szépen fokozatosan menjenek le rólad a kilók. Pont úgy, ahogyan rád rakodtak.
2020. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazábol, rágcsálni szeretek. Ha ugy nézek valamit meg stb sajna. Erröl probálok leszokni.


Amit lehagytam, hogy 188 centivel vagyok ennyi.


De akkor normális, hogy ennyire fáradt vagyok meg nehezen bírom a mozgást?

2020. dec. 14. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Ekkor súllyal, csoda hogy egyáltalán élsz, jársz, ... nagyon gyorsan ne csak a napi rágcsát hagyd abba, hanem valóban komolyan kezdj el komoly súlycsökkentést.
2020. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is ekkora voltam, 188 és úgy 130 kiló (itt akadt ki a mérleg)... és igen, sajnos teljesen normális, amit átélsz. És hidd el nekem, csak rosszabb lesz. Azért vagy fáradt, mert rosszul alszol és nincs elég minőségi étel a diétádban, így nem jutsz megfelelő energiához. A fiatal korod még kompenzál valamennyit, de pár év és jön a hanyatlás. Annyi szerencséd van, hogy mivel fiatal vagy, ezt még viszonylag könnyen vissza tudod fordítani. Ha most elkezdesz tudatosan étkezni, figyelni, hogy miből mennyit eszel, elkezdesz mozogni mondjuk heti 3-4-szer, akkor lemenni 100 kilóra nem lesz komolyabb probléma mondjuk egy év alatt. Utána majd lehet finomítani a diétán és a mozgást és jöhet a 90. Én most 88 körül járok és bár nem lesz könnyű, de rohadtul megéri.

Tele vagyok energiával, olyan dolgokra vagyok képes, amire soha sem, tisztábban látom a világot körülöttem satöbbi. Amikor ekkora súly van rajtad, egy teher nehezedik az elmédre is, lehúz, visszafog... ezért is vagy folyton fáradt. Depresszió, szenvedés. Kezd el változtatni most, szép lassan.

2020. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Menj el sétálni kezdésnek akár napi 30-60 percet, aztán ha lement jó pár kg, utána kezdhetnél futni, ha bírod. Szedj c vitamint, igyál zöld teát.

Válts egészséges nasira, pl gyümölcssaláta, valamilyen magkeverék, nyers zöldségek valamilyen zsírszegény öntettel.

2020. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Répát karikázz fel, vagy uborkaszeletelővel szeleteld karikákra. Simán betolhatsz belőle akár 5-6 darabot is, és még mindig nem vagy 150 kalóriánál. (Ugyanennyi chips bőven 1500 kalória felett van.)
2020. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

@kérdező

A Reg-enor sokszor segített már hasonló helyzetben levő embereknek. Igaz, nem fogyasztószer, de rendbe rakja az anyagcserét, így megindulhat a fogyás is.

Persze ez sem csodaszer, át kell alakítani a táplálkozási szokásokat, bizonyos ételekről le kell mondani egy időre, bizonyos ételeket be kell iktatni. Viszont nem kell éhezni és kalóriát számolni.

Valószínűleg te is ismersz olyanokat, akik ezt használták és bevált neki. Beszélgess velük egy kicsit.

2020. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet. Ez a legbiztosabb, legegyszerűbb, leggyorsabb módszer. Ráadásul még pénzt is spórolsz
2020. dec. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Naponta többször (5x) keveset, a köztes időkben menj el otthonról sétálni, gyalogolni. Dupla hatás, mert a mozgással égeted a zsírt, másrészt nincs lehetőséged a hűtőben kotorászni.
2020. dec. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!