Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Super Fat Burner vélemények,...

Super Fat Burner vélemények, aki már próbálta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egészséges táplálkozás és mozgás mellett fog csak "hatni". Nagyon régóta próbálkozom fogyókúrával. Nem voltam kövér, csak nem voltam megelégedve magammal. Az a problémám, hogy nagyon alacsony vagyok 155 cm, és 62 kg. 55 kg lenne a cél egyenlőre. Sok jót hallottam efelől a tabletta felől és mindig csak 5 kg ment le, utána meg már abba hagytam..Hát igen fejben kéne eldönteni és ki kéne tartani. 16/L

2021. jan. 1. 19:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Aki nem hisz ezekben a kapszulakban legyen szives ne irjon semmit. 3 eve probalkozom fogyokuraval, es egyszeruen nem tudok mit tenni az etvagyam ellen. Mellegsleg ez a tabletta lecitint, CLA-t, HCA-t, zoldtea kivonatot es kromot tartalmaz, semmi artalmasat. Ezert is dontottem emellet. Szedtem mara ordognyelvet, de az nekem sajnos nem valt be.
2021. jan. 1. 19:33
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miket ettél fogyókúrák alatt? Csak azért kérdem, mert írtad hogy "egyszeruen nem tudok mit tenni az etvagyam ellen". Én mióta rendesen belőtt diétán vagyok, mennyiségre többet eszek, mint előtte ettem. Az első diétáim azok nekem olyanok voltak, hogy próbáltam mindent enni, csak kevesebbet. Ez egyértelműen nem működött, nem bírtam én sem megállni hogy ne egyek.
2021. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Reggelire tukortojas, ebedre parolt husi es paradicsom vagy salata. Vacsira inkabb valami gyumolcsot. Valtozo volt igazabol, de ezt ettem a leggyakrabban. Esetleg meg neha, hetvegen fogyokuras palacsintat.
2021. jan. 1. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Ez a baj. Egy jó étrend húson alapul. Ennek fő oka, hogy az izomlebontás megakadályozása érdekében nagy mennyiségű fehérjére van szükség. 2 gramm / testsúlykilógramm a bevett mennyiség. Ez esetedben 124 grammot jelent. Ha mondjuk egyszerű disznóhúsból szeretnél ennyit bevinni (pl. comb), akkor abból úgy 600 grammot kellene megenned. Nyersen megmérve. Ez mennyiségre kapásból több, mint amennyit eddig ettél összesen. És ebben csak úgy 800 kcal van nagyjából. Ez után jön a szénhidrát még, ami mondjuk rizs, krumpli, ilyesmik általában. Szénhidrátból 1 és 3 gramm/tskg kell, pontosan nem lehet megmondani hogy mennyi, ki kell tapasztalni. Ezen felül kell még zsírt bevinni, illetve a zöldségfogyasztás is fontos (főleg a rostok és vitaminok miatt). Gyümölcsöt elengedheted, nem igazán jó semmire, csak finom és tele van cukorral.
2021. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ! Megfogadom
2021. jan. 1. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia :)

Akarsz diétázni velem?

Én is 50-55kg szeretnék lenni. Sokat eszek össze vissza. Voltam már 55, sikerülni fog. Elkell hagyni a sok szemetet :) motiválhatjuk egymást.

2021. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Agykontroll hasznos dolog.


Nagy akaraterő kell, meg hogy másképp tekints a dologra. A fogyáshoz kalóriadeficit kell és mozgás, az sosem árt.


Én kalóriát számoltam és nagyon betartottam, hogy este későn nem eszek meg elosztogattam, hogy délelőtt vagy 5ig eszem a főételt úgymond, utána kevesebb kaloriás ételeket ettem.

Több zöldség, több sovány hús, szénhidrát lecsökkentése, liszteket lecseréltem jobb felszívódásúakra. Diétás desszerteket csináltam ha édességet akartam.

Én leszoktam az üdőtőkről, teákat ittam cukor nélkül. Mai napig cukor nélkül iszom, a kávét is. Ritkán azért beficcent egy kis cukros kóla is, hogy ne mondjak le mindenről teljesen, de kb 1 dl-t ha megittam csak az íze végett.


1500 kalóriát mondanék neked, 1200-at ettem, szerintem akkor, de amúgy nem volt meg annyi sem visszagondolva. Szerintem csak 1000 volt igazából. Lehetett volna a tényleges 1500, azzal is jó lett volna. Nagyon lefogytam a végén. Először nem is tűnt fel, hirtelen látszott meg a nagy fogyás. 67 kg-ról lettem 47.5 kg. Gáz volt... Az elv jó volt, mert lefogytam, ettem is csak kicsit többet kellett volna. Közben tornáztam is.


Na én rendesen "behülyültem", fejemből fújtam már hogy minek mi a kalóriája, nagyon féltem a végén már enni, nehogy visszahízzak, pedig akkor 50 kg voltam már. 47 kg-nál láttam ebből baj lesz, úgyhogy át kellett állítani az agyamat megint, hogy na most már ehetsz többet mint 1200... Utána már hízni akartam, mert brutális volt a kinézetem. Deszka lettem. Nem volt nőies a combon, semmi csak 2 pálcika lett helyette. 3 éve volt ez, azóta is tartom a súlyom, a 54 kg-ot. Én is azt a 55 kg szerintem azzal jó leszek, 160 cm magas vagyok. Most edzek, itthon, nem veszettül de formálódni jó. Időszakosan befalok egy csomó csokit egy ültő helyemben. Nem félek már enni, de már nem annyikat mint akkoriban, mert annyit szűkült a gyomrom amúgy is. :D Akkoriban ettem ész nélkül mindegy mit és hogy hány óra van.


Nézzél videókat! Én sokat megnéztem előtte, orvosoktól, edzőktől...


Csak én nagyon önbizalom hiányos vagyok, sosem éreztem magam szépnek, alkatommal is mindig bajom volt... Azért féltem aztán attól annyira akkoriban, hogy nehogy visszahízzak...


Ui: a cukrot ne hagyd el totálisan. Kell a cukor, időszakosan jól lakjál be belőle.

Én legalábbis egyszer úgy beidegeskedtem a cukorhiánytól, hogy azonnal cukrot akartam akkor enni. A szervezetem jelezte, hogy kevés.

2021. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Super fat burner...itt van velem szemben a polcon. 3hónapja.Ugyanaz a doboz. Jó véleményeket olvastam róla én is,emiatt vettem meg. Amit nálam csinált:állandó gyomorégés és gyomorfájdalom,spontán öklendezés,állandó hányinger. 3 alkalommal próbáltam rá,hogy tuti emiatt van-e. Igen. Ha nem szedem nem kell hánynom,nem rohad ki a gyomrom a fájdalomtól. Nekem nem jó sajnos. Ha ez segítene hozzá a fogyáshoz,akkor inkább nem akarok fogyni. 😂😂

Nagyon gáz volt,utcán séta közben,boltban,autóban bárhol spontán rámjött a hányás. Amikor az ajánlott adagot szedtem hánytam is.

2021. jan. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Szia!


Én 4 éve használom a Super Fat Burnert és mindig segít a szálkásításomban. Kúraszerűen szoktam alkalmazni 2-3 hónapokra max szálkásítás alatt. Emelett rendesen diltázom. kb 2 évig szálkásítottam nélküle konstans, illetve voltaka 4 év alatt is időszakok, mikor nélküle toltam, és tapasztalatom, hogy fixen segít. Jobban izzadsz, jobban adzs le zsírt. Igen az izzadás főleg víz és sók, de akkor is, összességében segít. Alapvetően ha valaki túlsúlyos és a fogyás a célja, akkor csak étrendet és mozgást ajánlanék. Ilyen kapszulákat meg edzéselőttiket meg egyebeket akkor érdemes fogyasztani, mikor már olyan jó szinten vagy, hogy nehéz fejlődni és csak az segít. Tehát pl Super Fat Burnert 10kg fölösleghez nem használnék és nem is használtam, mikor volt annyi, hanem csak ilyen kb 3 kg felesleg esetén, mikor már nagyobb megerőltetés leadni már és már nem tudok kevesebb szénhidrátot bevinni és többet mozogni, és akkor ez rásegít.

Más zsírégetőt nem használtam még soha, de mikor anno elkezdtem ezt szedni időszakosan, akkor ez volt a legegészségesebb, leg hatékonyabb. A többi ilyen étvágycsökkentő, egyéb mindenféle szerek zsírégetéshez nem egészségesek leginkább.

A Super Fat Burnerről annyit érdemes tudni, hogy pont nemrég néztem, hogy nem találtam a dobozán, hogy koffein lenne benne, de én úgy emlékszem, hogy régen volt benne, ezért többen rosszul aludtak a szedése alatt és a használatának második évében én is, azonban az utóbbi években már nem. Lehet csak én nem találtam meg, lehet benne van még, nézzen utána aki akar, nekem annyit nem számít, meg úgy sem volt benne annyi, mint egy edzés előttiben, tehát annyira nem volt káros. (Koffein továbbá függőséget is kokoz, de ilyen mennyiségben valszeg még nem, vagy az a kicsi is elmúlik.) Ez olyanoknak fontos, mint a barátnőm pl, hogy koffein allergiája van, amely krónikus lábrángásban nyilvánul meg (éjszaka önkéntelenül rugdosódik, dobálja a lábát, görcsöl neki a lába, sokszor hetekig aludni sem tud tőle, ha nem bírja ki hogy ne igyon koffeines terméket - és nem a jó értelemben, hogy ébrentartja, hanem emiatt.)


Nekem nem égett a gyomrom tőle, se semmi. Minden ember más és másként hat, más a hatékonysága is. Lehet hogy nekem hatott, másnak nem, ki kell próbálni, persze ha jó cucc és én ajánlom pl :)


És amit a lepontozott írt agykontroll...testkontroll esetleg segít (Testkontroll életerő életfogytig - Mit-mikor-mivel?

Harvey és Marilyn Diamond). Vannak benne rossz dolgok, félreinformálások, de vannak benne nagyon jó meglátások is az ételek emésztésével kapcsolatban, hogy hogyan érdemes kajálni.

De mikor ezt sem követtem még, csak a szénhidrát bevitelemre figyeltem, hogy szálkásításnál kevés tömegelésnél sok, akkor is eredményes voltam.


24/F

2021. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:)
2022. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!