Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ukko fogyasztó teát ivott már...

Ukko fogyasztó teát ivott már valaki? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Én azt hittem, hogy az refluxra való tea.
2021. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elég sok féle van náluk,mindenféle ,,problémára,,.Engem kimondottan a fogyasztó érdekelne,hogy tényleg igaz lehet-e amit írnak róla.
2021. jan. 4. 23:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ok bocsi az off-ert, a fogyasztó teajukat nem ismerem, viszont a reflux tearol rengeteg pozitív visszajelzest kaptak az oldalukon, ebből kiindulva akkor talán a fogyasztó tea sem lehet rossz, de remélem jön valaki, aki konkrétan tud erre válaszolni majd.
2021. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
82%

Előzőhöz:

A weboldalon lévő visszajelzések zöme hamis, főleg a "csodaszereket" hirdető oldalakon. Voltam olyan oldalon, ahol éjjel kettő körül háziasszonyok lelkes visszajelzései jelentek meg az adott termékről. Teljesen életszerű, nem?

Csinálok egy terméket értékesítő oldalt. Utána annyi pozitív visszajelzést írok, íratok ki rá, amennyit nem szégyellek...

2021. jan. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

A facebookon írták nem a weboldalon. Rairhatsz bárkire.


A weboldalon nyilvános kamu hozzaszolasok vannak.

2021. jan. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hát igen biztos van abban valami,h.csak jókat írnak azon az oldalon.Refluxos teájukat issza barátnőm is megvan vele elégedve.

De hát ki tudja milyen a fogyi teájuk..

Azért várok még hátha lesz valaki aki próbálta.De nagyon köszönöm Nektek,h.írtatok!😊

2021. jan. 5. 10:11
 7/14 anonim válasza:
100%
Semmit se èr😒
2021. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 DnPlymn ***** válasza:
100%

Fogyni kizárólag úgy tudsz, ha a napi elégetett energiától kevesebbet viszel be a szervezetedbe. Ezt el tudod érni a bevitel csökkentésével, vagy a felhasználás fokozásával.


Az egyéb "csodaszerek" minimális szinten esetlegesen tudhatják fokozni a fogyást. Ugyanerre a több víz fogyasztása is képes.

2021. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
én próbáltam,sajnos nem ért semmit.
2021. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm,h.írtatok! 2lánnyal beszéltem róla nagyon jókat mondtak róla másrészt mondták,h.immunerősítő.Az egyiknél egy hónap múlva indultak meg a kilók másiknál 2hét de az biztos,h.idő kell.Egyből nem hat.

Hát max kipróbálom,aztán meglátom.

2021. jan. 6. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!