Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretném meg kérdezni hogy...

Szeretném meg kérdezni hogy ti szerintetek hogy lehet hamar lefogyni? úgy hogy nem sportolhatok mert asztmám van ha futok kb 3.4percig be is fulladok ha edceni akarok hamar rosszul leszek. Keveset eszem.

Figyelt kérdés
Írjatok

2021. jan. 9. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyél minél változatosabban. Csökkentsd a kristály cukrot és a fehérlisztett. Keres olyan sportot amihez nem kell feltétlenül intenziv mozgás, uszás, kerékpározás, turázás stb. Az esetek nagyrészében ez már elég. Meg találdki hogy birod ezt hosszú távon tartani.
2021. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menj mindenhova gyalog.
2021. jan. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi 10km gyaloglás.
2021. jan. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Súlyzós edzéshez nem kell igazán tüdő.
2021. jan. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
En is asztmás vagyok. Plusz a tüdőm egy részét már kivették. Tudok sportolni. Ne kardiót válassz, ahol magas a pulzusszám. De a súlyzós edzés, jó pár edzőtermi gép, gyors gyaloglás, jóga, gerinctorna, nyújtás, biciklizés/spinning aerob tartományban, edzés aerob tartományban, nem igényli a tüdő nagy igénybevételét. Asztmával símán lehet teljes életet élni. Edzeni is. Ne nyafogj, és ne kifogásokat keress. Állj fel. Mozogj. Egyél megfelelően, figyelj ida a szénhidrat-zsír-fehérje megfelelő bevitelére. Az nem diéta, hogy akkor mostantól kevesebbet eszel, és 1 púpozott tányér túróscsusza/babgulyás helyett csak fél tányérral eszel ugyanabból.
2021. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tényleg vannak annyira súlyos asztmások, akiknek hiába adnak bármilyen gyógyszert, fulladnak. De te tényleg ilyen vagy? Mert azért ez a mai gyógyszerek mellett ritka, mint a fehér holló. Egy "sima" asztma nem kéne hogy akadály legyen semmilyen sportban. Lehet, hogy ha hézagosan szeded az előírt gyógyszert, vagy szerencsétlenül választasz sportágat, akkor gond lesz, de magaddal szúrsz ki, ha nem keresed meg a számodra is elérhető sportolás módját. Az teljesen normális, hogy eleinte, amíg nagyon edzetlen vagy, már két lépés után légszomjad lesz, de ez még nem asztmás roham, az egészséges edzetlen emberekkel ugyanez történik. Lassan kell kezdeni, majd megedződsz. (egy másik rendszeresen sportoló asztmás)
2021. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok először is ne haragudjatok hogy csak most tudtam vissza írni ès köszönöm hogy írtatok. Igen rá áltam a gyaloglásra meg a tornára. Sajnos nekem nem egyszerű ashmám van. Minden napi használatra van szükségem ès mèg elèg fiatal lány vagyok. De képzeljétek el hogy voltam nőgyogyásznál ahogy az derült ki hogy CA 125 -H4 em van. Ami petefészekrák ez van a neten ami e papíron az meg elváltozot ismeretlen viselkedèsü petefészek daganat ez mit jelent? Nagyon köszönöm hogy válaszoltatok.
2021. márc. 2. 17:55
 8/13 A kérdező kommentje:
Mi en visgálatokra fognak küldeni? Azt mondta az orvosom hogy laporozkoposon leszek meg mütve de ez most rák? Vagy mi?
2021. márc. 2. 17:57
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, valószínűleg valamilyen sejtburjánzás az alapján amit írtál, de ez még nem biztos, hogy komoly bajt jelent, sokminden lehet. Petefészken gyakori az ártalmatlan ciszta meg ilyenek. A műtét után szövettanra küldik majd, amit kivettek, és akkor fog kiderülni, hogy jó vagy rosszindulatú az elváltozás. De a rosszindulatú eset sem egy halálos ítélet, csak sokkal kellemetlenebb a kezelése. Nagyon jó, hogy kiderült, hogy gond van, ezeknél a betegségeknél sokat segít a korai felismerés.
2021. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtál CA 125 H4 ezt linkeltem be a google ba ès csak rosszat ír rola. 72x35 mm , endomm. 7mm, jobb oldalon meg mellet 64x50mm es solid resistentia. Bo. .ov 33x28mm. Benne 25mm es cysta. Diafnozi D3910 petefészek bizonytalan ès ismeretlen viselkedèsü daganat Epikrizis Ca 125 H4 . akárhogy nezem a neten csak a rákot adgya ki Epikrizis számokat néztem minden hol ott vannak ezek a számok ahol a rákot írják. Nagyon parázok. Eddig nemis érdekelt mig Megném néztem a neten az epikrizist. De már amikor a nőgyógyász iratta a papirt akkor már mondta hogy rák de nem tugyák mèg hogy jó indulatu vagy rossz meg bele van irva a papírba hogy bizonytalan el változott daganat. Köszi hogy irtál
2021. márc. 3. 01:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!