Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyni szeretnék.. De mindig...

Fogyni szeretnék.. De mindig azt érzem csak ennek, ennek... Ha ettem utana is... Ez mert lehet? Vagy mit javasoltok? :)

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
És ez számodra vicces? Miért van ott a smiley? Vizsgáltasd ki magad, mert ez az étkezés egyáltalán nem normális.
2021. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyél! Ha fogyni szeretnél, akkor sokkal több zöldséget, eltelít és sokkal kevesebb kalória. Sokszor az ízek hiányoznak, de fűszereket lehet használni, még egy salátát is feldob némi citrus héj.
2021. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azert raktam oda a smeilit... Mert nem vagyok bunko... Es igy irtam ki dr ha zavar..

Van tobb kerdes is.. Amit megtudnal szerintem valaszolni ugy h gorgess tovább! :)

2021. febr. 8. 12:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyél normálisan, amennyi jólesik. Minek lennél szakadt? Tele van olyanokkal a világ, az sem egészséges, csak át van mosva az agyuk.
2021. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha jó a diétád, megfelelő mennyiségű és minőségű tápanyagot viszel be - magyarán jó a matek - akkor el fog múlni max 2 hét alatt, amíg hozzászokik a szervezeted ahhoz, hogy nem felesleges, finom, agyonvegyszerezett ízfokozós cuccokat tömsz magadba hányásig. Ez 2 hét alatt teljesen el fog tűnni.
2021. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért ennél ,mert éhes vagy vagy csak az íz miatt?

Ha mindig éhes vagy ,akkor próbáld kikísérletezni a makrók arányát. Engem például a fehérje és zsír laktat, míg szénhidrátból ugyanannyi kalória nem.

Ha meg csak az íz, unalom miatt ,akkor foglald le magad, hoyg ne legyenn időd az evésen gondolkozni. Sportolj ,olvass, csináld amit szeretsz.

2021. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pszichésen rendben vagy? Ugyanis az érzelmi problémák simán tudnak farkaséhséget okozni.
2021. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugye itt az a nagy kérdés, hogy csak ennél és ennél, vagy eszel is. Mert ha az első, akkor semmi gond, ha viszont a második, akkor egy akarat gyenge ember vagy aki soha nem fog lefogyni, csak szeretne mindig. A diétára pár nap alatt rá lehet állni, addig meg tűrni kell. Ez ilyen. Aki azt mondja semmi szenvedés nincs, az vagy nagyon szerencsés alkat, vagy hazudik.
2021. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat mert nem jo dolgokat eszel. Rakd ossze normalisan az etrendet. Sok zoldsegbol kb barmennyit ehetsz.
2021. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Es akor ez nem betegség ugye? :(
2021. febr. 10. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!