Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ismeri.tek, van. tapasztalatot...

Ismeri.tek, van. tapasztalatotok a MAtcha Slim fogyasztó italról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



#Matcha Slim, fogyókúra, ital, fogyás
2021. febr. 23. 22:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Fast Burn Extreme-ről van saját vélemény esetleg?
2021. febr. 23. 22:55
 2/9 A kérdező kommentje:
2021. febr. 23. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyen kamu táplálékkiegészítő afrodiziákumokkal szerintem hagyj fel.


Fogyás attól lesz, ha kaloriadeficitbe kerülsz (normalisan kajalsz vagy mozogsz vagy a ketto egyutt).


Én edzéshez BioTech Super Fat Burnert hasznalok, az elvileg segit konnyebben feldolgozni a testen lerakodott zsirt, evek ota hasznalom és hatasosnak bizonyul: jobban izzadok, jobban fogy a zsir. Bar izzadsag nagy resze is csak tavozo viz es sók.

De ha nem edzenek hiaba szednem. Ne varj csodát az ilyen szerektol ha nincs mellette edzes, jo etrend.


24/F

2021. febr. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Aktív életmód mellet van ezeknek bárminemű (minimális) hatása.

Ha nem mozogsz mellé, akkor semmi értelműk nincs. Futócipőt se vesz az ember azzal a reménnyel, hogy felveszi a fotelban üléshez, hogy úgy kezdjen el fogyni.

2021. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A matcha tea finim, de ez a cucc szerintem humbug
2021. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Eset nem engedi megnézni, rosszindulatú tartalmat jelez.
2021. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Az Eset az egy kalap szar csak a pénzre hajt.
2021. márc. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vettem egy csomaggal. Persze az oldaluk is úgy van megcsinálva, hogy telefonon felhívnak és úgy kell rendelni, de próbálnak 70-50 ezres csomagokra rábeszélni. Nekem nem ízlik nyilván ettől se kell csodát várni annyi, hogy felgyorsítja az anyagcserét mellette ugyanúgy figyelni kell az evésre és edzeni is kell ezt el is mondja a diszpécser is. Van tablettába is ez a matcha por 60 db kb 3000 ft a hatása ugyan ez itt csak a márkát kell megfizetni szerintem.
2021. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Maga a matcha (zöld tea) jó ha diétázol, ajánlom mindenkinek. Mondjuk a matcha latténál a tejet és az édesìtőket azért ésszel.


Szerintem jobban jársz ha valami ázsiai boltból szerválsz igazi matchát és azt iszod.

2021. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!