Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a hozzaertobbek velemenye,...

Mi a hozzaertobbek velemenye, hogy a feherje shakeknek hiaba alacsony a GI-je, megis nagyon magas az inzulin valasza, ezert pont lefekves elott utolso etkezeskent nem ajanlott?😲

Figyelt kérdés

Eddig a Biotech Ultra Loss-t ittam lefekves elott, (ra is van irva, hogy estenkent) vacsora kivaltasnak is jo.

De most teljesen elbizonytalanodtam, ugyanis IR-es vagyok...



2021. febr. 26. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Erről talán az orvost kérdezd, ne az itt összegyűlt bikanyakú steroid mágusokat, az inzulin szint nem játék.
2021. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
A kezelőorvosod kérdezd!
2021. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az orvosok propaganda multszazadi dumajat hagyjuk!
2021. febr. 26. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Erről én is olvastam már a tejsavófehérjével kapcsolatban. Ha a fehérjeporodban csak tejsavófehérje van, szerintem inkább ne kockáztass, válassz más fehérjeforrást.
2021. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, sokan nem is tudjak hogy nem csak GI hanem II (inzulin index) is szamit, foleg ha nem tokeletesek a hormonjaink.

Elvileg a kazein alapu feherjek ebbol a szempontbol jobbak, de ezert remeltem hatha lesz itt egy hozzaerto aki valaszol, hogy estere melyik valt ki alacsonyabb inzulinvalaszt.

2021. febr. 26. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy én is ezért nem fogytam!!!!
2021. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fehérjét ittam vacsorára, túl azon, hogy az édes íztől még ehesebb lettem, nem fogytam.

Ugyanez lehet a pászkával, nem? Hogy teljes kiörlesű helyett nem jók ezek. Azt tudtam, hogy a puffasztott rizs rossz ir esetén, de akkor lehet, hogy a pászka lapocska ugyanúgy.

2021. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!