Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hiszel a fogyasztószerek...

Hiszel a fogyasztószerek hatásában?

Figyelt kérdés
én személy szerint elég szkepikusan állok az ilyen szerekhez, bàr még sosem próbáltam egyet sem.Inkább a kalória deficitben, az egészséges életmódban és az edzésben hiszem.

2021. febr. 26. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem. Nincs, nem létezik olyan , hogy fogyasztószer. Nincs olyan tabletta, kapszula, bármilyen bogyó, amit ha beszedsz, attól lefogysz. A fogyásért meg kell dolgozni.

Olyan termékek vannak fogyasztószer címszó alatt, amiket el akarnak adni hiszékeny, elkeseredett, de a könnyebb utat választani próbáló embereknek, akiknek max a pénztárcája fog fogyni, ha bedől.

2021. febr. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Nem. Végignéztem ahogy anyám kipróbál vagy 20 féle tablettát, tát, port, fogyiruhát stb. Szart se ér. Mozogni kell meg odafigyelni a kajára, szervi betegséget kezeltetni ha van, minden más csak átverés.
2021. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
*teát
2021. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg az ember zabál és nem mozog, egyik sem segíthet.
2021. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!