Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Beválhat a XLS (XL-S) Medical...

Beválhat a XLS (XL-S) Medical fogyasztó tabletta, sport mellett?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2021. febr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2021. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En kiprobaltam tavaly, nekem nem valt be:/
2021. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit tudnátok ajánlani, ami elindítana a fogyás útján? Természetesen igyekszem odafigyelni az étkezésre és heti 2-3szor 40 percet szobabiciklizni is fogok.
2021. febr. 27. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Biotech Super Fat Burner. De ettől se várj csodát, csak kicsit segít.
2021. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem szamit, csak a kaloriadeficit!

Nem a tablettaktol kell varni a megoldast, ha mozogsz is akkor meg mindig tul sokat eszel es/vagy hormon problemaid vannak.

De nincs olyan hormonproblema ami akkor is hizlal ha kaloriadeficitbe vagy!

Befolyasolhatjak, de ha nem eszel, nem hizol ez a termodinamika I-es tetel (energia-megmaradas) torvenye.

2021. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mielott jonnenek a PM es IResek a propaganda szoveggel, en hasimotos, ires, pcos vagyok szoval...pontosan tudom, hogy nem befolyasol annyira, mint amennyire hiszik a tulsulyosok.

Sajnos szigoruan csak a KCAL szamolas (haladoknak makrokat is erdemes) segit, meglepodnek emberek mennyit esznek, es milyen sok kcal van egyes dolgokba, amikre nem is gondolnak... En is meglepodtem, mikor szamolni kezdtem, pedig azthittem elotte "jol" etkezem!

Ez van, ez a rideg valosag.😏

2021. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy nem. De ez a kövérek tipikus szövege. A fogamzásgátló a másik kedvencem. Meg az alig eszek, napi egyszer eszek, mégsem fogyok. Mindig van mire fogni, és felmenteni magunkat. Mert ugye ha energiaszükséglet alatt jóval eszünk, akkor tartalékol a szervezet. Szintén nem fogyunk.
2021. márc. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!