Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen természetes jellegű...

Milyen természetes jellegű ételek, italok vannak, amik segíthetnek a fogyásban, pl. zöld tea?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyömbér, erőspaprika, citrom, uborka, fahéj
2021. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bors
2021. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
68%
1 evőkanál almaecet 1 pohár vízbe keverve, reggel és este fogyasztva.
2021. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Wow, a sok bullsh.t :D
2021. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A zöld tea övid távon hatékony,segít az emésztésben,hosszabb távon káros a folyamatos ivása.
2021. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért mit és hogyan károsít a zöld tea?
2021. márc. 11. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok,kisebb koffein mennyisége van mint a kávénak de ha az ember napi több litert megiszik belőle,vagy például két nap alatt két litert az hosszútávon nem tesz jót mivel több másik vegyülettel keveredik pl. efedrin (Nagyalvásigényt, erős étvágy,depresszió.)

Teofilin pl.vizelethajtó ezért jó rövid távon használni mert segít az anyagcserében,hosszabb távon roncsolhatja a veséket.

És maga a zöld tea korlátozza a vas felszívódását is,emiatt is lehetnek problémák.

Ezek függnek attól hogy mekkora levél lett mennyi ideig áztatva az adott teába.


Ha a bolti Fuzetea féle zöld teákra gondolsz azok ugyanolyanok mintha szimplán egy sima zero barackos teát innál,nincs közöttük különbség.



Természetesen ha napi egy csészére /nem sokra gondoltál akkor az kivitelezhető de ha a kérdésedben arra gondoltál hogy ezeken szeretnél tovább élni akkor enm ajánlom.



Saját hibámból tanultam én is:)

A citromos víz az ami a legtermészetesebb és legahtékonyabbnak mondható,de ez is inkább anyagcserét segít nem lesz ettől konkrét fogyás.


Ha szabad kérdeznem hány kg vagy?

Én 83/L és én is örülnék ilyen "csoda" ételeknek/italoknak de sajnos nem igen vannak.


Amiket úgy reklámoznak hogy "fogyasztó shake/vitamin" akármi azok is csak hashajtók,én nem de az osztálytársam próbálta őket mert annyira fogyni akart rövid idő alatt,az volt az eredménye hogy a wcn ült,volt hogy két tanóra erejéig is,először szépen ment le a kg de utána minden jött ki belőle,főleg a víz ami miatt szarul is lett hiszen a testünk nagy része víz.

2021. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Természetes jellegű? Ha eddig természetes jellegű ételeket fogyasztottál volna, létre se jön ez a kérdés. Az ember természetes jellegű tápláléka pl a nagyon sok zöld levél, a rengeteg zöldség, kevés zsír (nem olaj!), no cukor, no glutén, stb. Ez a nyugati típusú táplálkozás során naponta bukik.
2021. márc. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet. Legjobb.
2021. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!