Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Létezik olyan fogyasztótablett...

Létezik olyan fogyasztótabletta, aminek a szedését ha abbahagyom, nem jön vissza dupla annyi kg, mint amennyit leadtam, szóval van vmi hatásos?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 17:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Diétának hívják.
2021. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
10 000 FT / drb napi 3x, 1 évig, csak én árulom
2021. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Én 4 hónap alatt 30 kg-ot fogytam kaloriabazis.hu kalóriaszámlálással. Azóta is csinálom minden nap, és minden nap mérem a súlyom és 1 kg-ot sem híztam, pedig már lassan egy éve volt a nagy csoda.
2021. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nincs. Csak életmódváltás vagy műtét tud tartós eredményt hozni.
2021. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
az eca jo cucc fogyashoz, es az patikai szer nem ugy mint az underground laborks xy fogyiszerek...sok orszagban be van tiltva de itthon forgalmazzak receptre, clenbuterol is jo. Ezek az artalmatlan dolgok ha mersekkel szedes, leteznek pajzsmirigy hormon cuccok mint a t3 pl de az mar nem amatoroknek valo... A profi testepitok is ezeket nyomjak. De persze akinek pl gyenge a szive nagyon nem javasolt
2021. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem létezik fogyasztó tabletta!! Diéta es sport. Kalóriadeficit.
2021. márc. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, olyan fogyasztó tabletta létezik, amitől tényleg lefogysz? Diéta és mozgás nélkül?
2021. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
dieta alatt mit ertesz? Mert letezik modszer ami hatasos, nem kell mozogni es fogysz is, de oda felesleges tabletta, ugy hivjak intermittent fasting. Tablettak inkabb a vegen kellenek mar amikor a maradek zsirt kell leadni amitol a test sehogy sem akar megvallni
2021. márc. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
54%
Létezik jó fogyasztó tabletta, de ezek úgy működnek, hogy kikapcsolják az éhségérzetet a szedés ideje alatt. Ez utána vissza fog térni és abban a pillanatban, amikor visszaállsz a régi étkezésre, a szervezeted elkezd raktározni, mivel előtte rendesen kiéheztetted.
2021. márc. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mindez akkor igaz, ha valaki a zabálástól hízott. én pl. pm alulműködéstől kaptam fel fél év alatt 30kgt, amit azóta sem tudnak beállítani, pedig 6 hetente járok vérvételre...


kérdező, mi volt az, amitől ledobtál? a visszahízás része nálam nem opció, mivel kajától előtte sem híztam, szóval érdekelne, neked mi vált be :)

2021. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!