Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha reggel edzek, akkor 4 db...

QvanyadatMDRTR kérdése:

Ha reggel edzek, akkor 4 db Super Fat Burnert vegyek be, vagy ne?

Figyelt kérdés

Mert reggel 2őt kell szedni, este 2őt, edzés napokon reggel 2 és edzés előtt fél órával 2-őt. De ha én reggel edzek és beveszem, majd 1-2 óra múlva edzek, akkor nem baj, hogy ilyen közel veszem be a 4et egy nap és nem elnyújtva?

Mert annak nem látom értelmét, hogy reggel beveszem, edzéshez nem és este bevegyem, mert tapasztalataim alapján főleg akkor segít, mikor edzés előtt beveszi az ember, akkor segít égetni (a nap többi részében edzés nélkül meg azért érdemes szedni elvileg, hogy fenntartsa a hatóanyagának mennyiségét a szervezetben és ne essen vissza a hatékonysága).


Szóval bevenni egymáshoz közel a 2-2dbot vagy egyszerre a 4et gáz? Néha csak reggel van időm edzeni, nem tudok mit csinálni...



2021. márc. 21. 08:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Ne szedj be ilyen hülyeségeket!
2021. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Az az értelme hogy minél többet veszel be, annál hamarabb elfogy és veheted a következő adagot. Marketing. Én ilyen felesleges kiegészítők nélkül is fogyok.
2021. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Nincs sok értelme ezeknek a cuccoknak. Lehet hogy sikerul lefogynod velük, de ha mar nem fogod szedni ugyanúgy visszajonnek majd a kilók.
2021. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Menj fel a shopbuilder.hu oldalra ott a terméknél vannak vélemények és kérdések.

Ha nem találsz a választ, akkor írhatsz nekik. Max. 2-3 napon belül válaszolnak.

2021. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

4-esnek köszönöm,

a többieknek ment a mínusz...nem ezt kérdeztem! kb 4 éve alkalmazom és eredményesen, segít. Nem lefogyni akarok, hanem szálkásításnál használom. 169 cm 65 kg vagyok, nem fogyni akarok, nem is fogyókúrázni és ez meg nem csodaszer, de nem is méreg. Egy teljesen jó cucc, csak erre még sosem volt példa, hogy reggel kellett edzenem, régen mindig tudtam este az elmúlt 6 évben, és erre nincs feltüntetett instrukciójuk.

Nem is értem ilyen válaszokkal ezek az emberek miért 4-5 csillagosak, vicc. Na m1.


Shopbuilder jó kis csapat, nem gondoltam rájuk ebben sajnos, de köszi a tippet még egyszer! :)

2021. márc. 21. 11:22
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

4. vagyok

Igen, mindig ez megy a "zsírégetős" kérdéseknél. De totál fogalmatlanok, mert nem is tudják mi van ezekben a cuccokban. És igen is nagyon hasznosak pl. diétában, hogy ne legyen az ember enervált, meg megússza a falásrohamokat.

Amúgy a termes kérdéseknél detto. A sok nyomi csak osztja a butaságot.

2021. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%

Pontozz le, ha akarsz, de a shopbuilder egy okádék csapat, akik csak a pénzedre hajtanak. Az edzés részről még korrektek, de táplálkozástudomány terén lenne hova fejlődniük. A szálkásítás is kvázi fogyás. Ugyanúgy semmi értelme szedni, de ha te arra akarod költeni a pénzed, lelked rajta. Attól még én és mások is leírjuk az ilyen kérdések alá, hogy humbug az egész, mert attól, hogy te menthetetlen vagy, talán olvassa majd olyasvalaki ezt, akinek segítünk.


#6

Ha te enervált vagy diéta közben, akkor rossz a diétád. Ahelyett hogy ilyen vackokat szedsz, inkább egészséges ételeket kellene venni. A falásrohamok megintcsak azon múlnak, hogy normális, tartható diétát rakj össze, ami mellett nem kell éhezni.


Ui: Én meg a négyest pontoztam le, a többieknek ment a zöld. :)

2021. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7-es, csak a tapasztalataid és véleményed miatt nem foglak lepontozni, de még nem olvastam végig.

Velem eddig mindig kedvesek voltak, ha volt kérdésem, vagy írtam nekik észrevételt, hogy valamelyik cikk szerintem nem stimmel, vagy ha volt benne hiba pl. Én csak gyakorlatok terén nézegettem őket, max receptek (talán náluk voltak), meg a makró kalkulátort használom tőlük, annyira a dietetikájukat nem vágom. Az a legjobb bennük, hogy próbálnak autentikusak és őszinték maradni, és nem mint egy influencer mindent rád tukmálni, vagy mint a GYMBeam oldala például hangzatos szövegekkel elhitetni, hogy mennyire jó a termék vagy diéta vagy bármi (amik egyébként java részt tényleg jók, csak túlcifrázzák).


Hát így viszont jár a mínusz, mert nem igaz sajnos, mert sokat segít. Tapasztalatom ember. Nem menthetetlen vagyok, nem most találtam ki hogy ez segíteni fog és szektásan ragaszkodom a kitalált hülyeségemhez, hanem konkrét tapasztalatom. Minden ember más, lehet, hogy létezik olyan, akinek nem segít, vagy nem annyit. De próbáltad már? Letoltál már vele legalább 2x 2-3 hónapot és nem segített, azért vagy benne ilyen biztos? Mert én elég sokat letoltam már vele, azt leírtam, hogy ennek ellenére mégis miért merült fel a kérdésem.


Ui.: Ügyes vagy.

Kapsz egy közepest, mert értem az álláspontod, és mert a fent leírt tapasztalataidra és a hiszti miatt nem akarok mínuszt adni, de a többi az én tapasztalataim szerint nem igaz.


Mondjuk nekem nem az enerváltságomon segít, azon max a BCAA segít vagy az edzés előtti, mindössze a hatóanyagok benne olyanok, hogy segítik a zsír bontását a szervezetnek...de minek is mondom, hiszen te olyan tapasztalt vagy, jól tudod ezeket! :)

2021. márc. 21. 15:47
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

7. Nagyon okos vagy!

Gondolom te is többgyerekes 40-es anyuka vagy, dolgozó nő és feleség, akinek nics más gondja csak pávázni a tükör előtt, a tökéletesen kimért ételei eredményeit csodálva!

Plusz tisztában vagy a női ciklussal és a menstruáció előtti étvággyal.

Tele biokémia ismeretekkel is, mint jómagam.

Valamint pajzsmirigy alulműködő is, mint szinten jómagam. :)

Nekem tolhatod az öntelt dumát, és pontozhatsz a többi megmondóemberrel 0-ig. Engem ugyan nem érdekel.

Én látom és érzem a különbséget a tápkiegészítőkkel és a nélkülük folytatott edzésben, formában. Van pénzem rá, jön az eredmény, a vérvételi eredményeim tökéletesek, mert a pajzsmirigymnek is jót tesz.

Ezek után nincs az a testépítő fenomén, aki meg tudna győzni a fikázó okoskodásával az ellenkezőjéről.

A lepontozók meg örüljenek a természetes tesztó szintjüknek és egyék a tökéletesen kiporciózott kaját 3 óránként.

2021. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%

"Letoltál már vele legalább 2x 2-3 hónapot és nem segített, azért vagy benne ilyen biztos?"

Letoltál már 2-3 hónapot heroinnal? Nem? Akkor honnan tudod, hogy káros? Szélsőséges példa, nyilván nem azt mondom, hogy ez a vacak a heroinnál is rosszabb, mert persze hogy nem. Onnan tudom, hogy van fogalmam a táplálkozástudományról. Értem én, hogy segíti a zsírbontást, de ha neked normális az étrended, akkor nincs szükséged ilyenekre. Meg tudnád oldani egészséges ételekből kikerülve egy csomó potenciális mellékhatást. Arról nem is beszélve, hogy van egy csomó nem mesterséges zsírbontást segítő élelmiszer, pl zöld tea vagy cayenne bors.


#9

"Gondolom te is többgyerekes 40-es anyuka vagy, dolgozó nő és feleség, akinek nics más gondja csak pávázni a tükör előtt, a tökéletesen kimért ételei eredményeit csodálva!"

Tökéletesen kímért ételek? Te elég rosszul képzeled el ezt az egész egészséges életmódot. Egyáltalán nincs erre szükség. A folyamatos méricsgélés és számolgatás a rossz étrendek sajátja. Ha egészséges, nem feldolgozott ételeket eszel, akkor semmi ilyesmi nem kell. Be tudsz vinni minden szükséges makro és mikro tápanyagot és sosem leszel éhes. Persze mozogni sem árt mellette. Ezt a "nincs időm normálisan enni, mert dolgozó nő és anya vagyok" mentalitást célozzák meg az ilyen termékek gyártói.


"Plusz tisztában vagy a női ciklussal és a menstruáció előtti étvággyal.

"Valamint pajzsmirigy alulműködő is, mint szinten jómagam. :)"

Én ugyan férfi vagyok, de a párom egy pajzsmirígy alulműködéses nő, aki természetesen szokott menstruálni is. Normálisan étkezik, semmi problémája nincs. Nem értem, hogy a megnövekedett étvágy miért baj? Lehet enni, sőt, kell is. Csak normális ételeket. A biokémiai ismereteid azt mondják, hogy nem lehet egészségesen enni és tablettákat kell szedni?


Nyilván azt csinálsz, amit akarsz, semmi közöm hozzá. Csak leírtam a véleményemet, hogy ha valaki olvassa ezt a kérdést, akkor lássa, hogy normális életmód mellett semmi szükség ilyen szerekre. A potenciális mellékhatásokról meg nem is beszéltünk. De minden gúny nélkül örülök, hogy te nem tapasztáltál ilyeneket és jól érzed magad. :)

2021. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!