Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyókúra tablettarol vélemény?

Kovacsram kérdése:

Fogyókúra tablettarol vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 éves vagyok 169 cm és 67 kiló, már minden hogy próbáltam fogyni legalább egy 7 kg-ot de sehogy se megy. Pedig folyamat edzettem meg a kajára is oda figyeltem.. (1200 kcalt ettem naponta) Valószínű hogy a fogamzásgátló miatt nem tudok fogyni ezért ki próbálnám a fogyókúra tablettát. Csak véleményeket szeretnék, ne feleslegesen dobjak ki pénz..

#edzés #fogyókúra #tabletta #Fogyókúratabletta
2021. márc. 29. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ne vedd meg, mert feleslegesen dobod ki a pénzed.


Semmi hasznuk nem lesz, egyébként 1200kcal túl kevés egy napra többet kell enned, nem pedig sürgetni a fogyást azzal, hogy éhezteted magad, mindemellé még ha sportoltál is, extrán alacsony lehetett így az energiabeviteled egy nap.


Off topic, de ezt a fogamzásgátló szedést rendesen átgondoltad 17 évesen?

2021. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
A pénztárcádat remekül fogyasztja, mást nem igazán.
2021. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha ezek a tabletták érnének valamit akkor nem lenne 50kg feletti nő..
2021. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Pattanás,hajhullás,falási rohamok?
2021. márc. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A lusta és buta embereknek találták ki. " Mióta ezt a tablettát szedem, bármit megehetek, meg se kell mozdulnom, és csak úgy olvadnak le rólam a kilók!" Reklám vége.

Én meg a názereti Jézus vagyok.

2021. márc. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként a 169 centihez a 67 kiló nem tűnik vészesnek, folytasd az edzést hogy formásodj ha nem tetszel magadnak
2021. márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Egy tabletta nem tud helyetted mozogni :) neked kell sportolnod. Egyébként biztosan szedned kell fogamzásgátlót 17 évesen?
2021. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan tabletta amit ha szedsz, lefogysz tőle. A fogyással járó munkát nem lehet megspórolni. Amíg ezt el nem fogadod, semmi nem fog megváltozni.

Egyél minél inkább teljes értékű élelmiszereket, ha érzelmi alapon eszel arról le kell szokni, és mozogj rendszeresen. Kb ennyi.

2021. ápr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki ezt írja de én fogytam 10nap alatt 3-4kgt úgy hogy reggelire péksütiztem, ebédre pizza mivel pizzériaba dolgoztam. Annyi hogy üdítőt nem ittam, csak reggel egy Hell. Meg néha csirkét ettem rizzsel és tartárral. De ez tényleg mondjuk 10 napból 3. Ha érdekel írj rám privátban!
2021. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9-es április 1-evel kicsit elkéstél, egyébként miért nem mered felvállalni nyilvánosan a csodamódszeredet, csak nem valami termékreklám lenne...
2021. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!