Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy lehet csípőből fogyni?

Hogy lehet csípőből fogyni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet a legtöbbet fogyni csípőről, combról? Kicsit narancsbőrös is vagyok. Naponta tornázok többször is (reggel, ebédszünetben, este+1 órás kocogás/séta a kutyával), vegánul kajálok, napi4-5x, sok nyers zöldség. nem eszek kenyeret, semmi nasi, viszont 8 órás ülőmunkát végzek, ez mellett hogy tudnék fogyni? Gondolom valamilyen diéta kellene. 5 napos Rabenhorst diétával lehet fogyni? Esetleg mit tudtok ajánlani? Valamilyen tápkiegészítőt kellene szednem?

2021. máj. 12. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Leírod egy átlag napi étkezésed és az életkorod,nemed, méreteid?
2021. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, 52 kg, 163 cm,

Reggeli: csicseri omlett, uborka+saláta. Tízórai:spenót, erdei gyümölcs, 1 szem datolya+valamilyen zöld superfood(chlorella, matcha)

Ebéd: rizstészta/jázminrizs+tofu/zöldségpalacsinta + cékla vagy valamilyen savanyúság

Uzsi: valamilyen gyümölcs (általában 2-3 alma, körte vagy narancs)

Vacsora: általában valamilyen leves (pl spenót, répa, karfiol, borsó, sóska)

Naponta 2 liter víz

2021. máj. 12. 15:30
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Kalóriadeficites étrend, napi 1 óra testmozgás (de legalább heti 3x).

Nyugodj meg, a derék- és csipőtájékról indul be utoljára a fogyás szóval hosszú-hosszú diéta és kitartás árán fog összejönni, tehát igazából nem csinálsz semmit rosszul.

Kezd el mérni, 2 hetente csekkold le újra, úgy talán nem veszted el a motivációd ha látod hogy van értelme.

Ne szedj semmit, halál felesleges, ha érnének valamit akkor mindenki szép karcsú lenne...

2021. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon rendben van a súlyod.
2021. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak körte alakom van, nagyon zavar
2021. máj. 12. 15:43
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Vegán vagy?
2021. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az alap testalkatod nem fog megváltozni, akármennyire lefogysz. Pl egy körte vagy homokóra alakú nőnek mindig széles lesz a csípője. És ez nem is baj egyébként, mindkettő nőies és csinos alak.
2021. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen
2021. máj. 12. 15:59
 9/17 A kérdező kommentje:
6#igen
2021. máj. 12. 16:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Az adatok alapjàn nincs annyi plusz zsír rajtad, ami érdemben befolyásolhatná szerintem a csípő szèlességed. Ha mégis, akkor valószínűleg a skinny fat kategória vagy. Azaz null izom és a zsír oda rakódik előnytelenül. Arra már komolyabb erőfeszítés kell, hogy eltűnjön. Tömegelni kell, aztán szálkásítani, de ez vegán étrenddel nem tudom hogy lehetne. Én azért inkább hajlok arra, hogy valószíneg tök jó alakod van csak a csontozatod szélesebb abból meg nem fogsz fogyni.
2021. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!