Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Megkaptam a Reduslim nevű...

Megkaptam a Reduslim nevű fogyasztószert. A tájékoztatón napi egy szem bevétele szerepel, a vásárlásom előtt amikor felhívtak azt mondták, hogy két kapszulát kell bevenni. Most akkor napi egyet vagy kettőt is be lehet venni 40 napos kúrakor?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Rákerestem erre a nonszenszre és atyaég... hogy lehet ennek bedőlni, de most komolyan :D Az agyam eldobom.

"Gyümölcs alfa-savak

szívódik fel a vérbe, és perceken belül

biztonságosan feloszlattja a zsírt!

A csípő szűkebbé válik, a gyomor

megfeszül, a narancsbőr és a

túlsúly elmegy."


Vagy a másik: "A kapszulák szintetizálják a glikogént, és

"jele vagyok" jelet küldenek az agynak."


De a kedvencem az előtte-utána képek a weboldalon (amit persze nem biztonságosnak ítél a böngésző, legjobb) ahol az egyik asszony egy Ladának támaszkodik egy egyértelműen 30 éves, beszkennelt fotón és az utána kép is látszódik, hogy filmtekercses fényképezővel volt lőve :D


Én a helyedben lehúznám a WC-n most azonnal, mielőtt komolyabb károkat okozol magadban. Sehol sincs feltűntetve, hogy mi is van benne igazán és nem igazán okos dolog random anyagokat bejuttatni a szervezetedbe.

Jah bocsánat, xanton van benne. Szóval ez egy ilyen antioxidáns tabletta, újracsomagolva... van belőle kb 200 fajta a helyi DMben :D Nyugodtan választd inkább azokat, kb ötöd annyiba kerülnek és hasonlóan semmit se fognak hatni a testzsírodra és a fogyásodra.

2021. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ennek az oldalnak magyar nyelvű adatkezelési tájékoztatója sincs, az impresszumról nem is beszélve. Hogy lehet ilyen termékekben megbízni??? Ha bajod lesz tőle kit vonsz felelősségre? Arról nem beszélve, hogy ez a Sánta Marina PhD szakértő asszony nem is létezik. Full kamu az egész. Elképesztő milyen naív emberek vannak.
2021. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb ha 0 db-ot szedsz be
2021. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fonyod válasza:

HOGYAN LEHET AZ ILYENEKNEK BEDŐLNI??!!

14 KG FOGYÁS 1 HÉT ALATT-NYILVÁNVALÓ HOGY KAMU!!!!

Szánalmas

2022. febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!