Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zöld kávéval kapcsolatban...

Zöld kávéval kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
A neten csak robotok által generált cikkeket vagy reklámanyagokat találtam. Valódi tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

2021. jún. 22. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szedek az élénkítő hatása miatt, arra talán jó is, de fogyásban nem igazán segít.

De próbáld ki és majd meglátod. Mindenkinek màs a szervezete van akinek lehet be is jön a dolog.

2021. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én iszom zöld kávét, rendes főzöttet, én főzöm magamnak, törökösen, vagyis vízben, kislábasban, fahéjat, szegfűszeget, kardamomot teszek bele. Szerintem nagyon finom, ugyanolyan élénkítő hatása van, mint a rendes, pörkölt kávénak. Illetve kollégámnak a gyomra fáj a pörkölt kávétól, de a zöld kávétól nem.

Hogy a fogyást segíti-e... hát, nem hiszem, hogy számottevő hatása lenne. Egy kicsit nyilván pörget, meg fokozza az anyagcserét, szóval lehet, hogy egy amúgy jól beállított diéta-edzés kombinációhoz 1-2 százalékot hozzátesz, de többet nem nagyon hiszem.

Én nem vettem észre, hogy bármivel többet fogynék, ha iszom zöld kávét, vagy kevesebbet, ha nem iszom. Az íze és az élénkítő hatása miatt iszom.

2021. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még annyit tennék hozzá, hogy az étvágyamat nekem valamennyire csökkenti. Pl. ha éhes vagyok, e még nem nagyon kellene ennem, és megiszom egy zöld kávét, akkor 1-2 órára az evést elfelejtem. De én a fekete kávéval is így vagyok (előző voltam).
2021. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fogyásban nem segített bár az anyagcserét serkenti. ugyanolyan élénkítő hatása van mint a feketének.
2021. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!