Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyókúra hatékonyan: egy...

Fogyókúra hatékonyan: egy hónap alatt - 15 kg. De hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy hónap alatt megszabadulni a felesleges 15 kg-tól. Olvastam a WOW méregtelenítő és fogyasztó teáról, hatásos?

2021. jún. 28. 18:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Még mindig nem. Egy hónap alatt még koplalással se nagyon lehet fogyni 15 kg-ot, nemhogy valami szutyok teával. Attól csak a pénztárcád fog fogyni.

Ez több hónapos program lesz, normális kajálással, mozgással és türelemmel. Másképp nem megy.

2021. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy az egyes mondja. Ne tűzz ki ilyen lehetetlen célokat.
2021. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
1 hónap alatt 4-5 kilónál nem nagyon fogsz tudni többet fogyni ha nem 150 kilóról indulsz és egészségesen szeretnéd megvalósítani, hogy tartós legyen. Még koplalással se nagyon tudnál ennyit fogyni, esetleg úgy hogy naponta nem eszel 400kcal-nál többet és egész nap mozogsz, de ez kivitelezhetetlen mivel belehalsz.
2021. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Szülsz egy gyereket és valamelyik végtagodtól megszabadulsz, ez talán kitesz ennyit.
2021. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Ha levágod valamelyik lábad kb meg is lesz a 15 kiló. Más módszerrel 5 kiló is necces.
2021. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Meghízni is 1 hónap alatt híztál meg? Komolyan léteznek ennyire buta emberek?
2021. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Hát én most tervezek 10 kilót leadni 3 hónap alatt úgy, hogy még akkor is lesz rajtam 20 kg plusz. Szerintem ezek a számok totál elérhetetlenek. Plusz a bőröd hogy nézne ki.
2021. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
És ilyen rosszindulatúak? Ilyenek léteznek? Mi ezzel a gond? Gyorsan akarok lefogyni, rengeteg "csodaszert" reklámoznak a neten, a Wow teáról kérdeztem, de szerintem itt azt sem tudják egyesek, majd megirom, mennyit sikerült leadni. Köszi a nagy semmit. A többieknek pedig a normális választ, majd elválik, mennyi a megvalósítható egy hónap alatt.
2021. jún. 28. 20:16
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem megvalósítható, és ez nem rosszindulat, hanem egyszerű tudomány.
2021. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Én kipróbáltam a Wow teát, de nem vártam csodát. Azt reklámozzák, megszünteti a puffadást. Sportolok, próbálok figyelni az étkezésre (nem mindig sikerül 😅). Gondoltam, kipróbálom ezt a teát. Nem fogytam. De a puffadás sem szűnt meg. De mellette szóljon, hogy nagyon finom. Főleg a slim fit teája. Jólesett reggel a kávé helyett.
2021. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!