Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek vált be ténylegesen...

Valakinek vált be ténylegesen diéta és sport mellett valamilyen tea/bogyó/ital ami nagyba segített fogyni de mégsem hű de drága?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen, víz. Néha teafüvet raktam bele, vagy felforraltam és darált kávét. De magában is nagyon jó. Én ajánlom. Jah és szinte ingyen van.
2021. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi olyasmi az étrenden és a rendszeres mozgáson kívül ami segítené a fogyást. Ami nekem jót tett, pontosabban a bőrömnek, az a kollagén napi szedése.
2021. júl. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem
2021. júl. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, de hangsúlyoznám, csak diétával és sporttal hasznos ilyesmi. Nekem egészséges életmóddal is nagyon lassú az emésztésem, így most kúraszerűen szedek Szűztea Forte kapszulát. Kipucol, nincs teltségérzetem. Nem szabad sokáig és sokat szedni, mert árthat a beleknek, de rövidtávon jó cucc. Nem attól fogyok, hanem hogy mozgok és sportolok. Önmagában semmit se érne.
2021. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nincsenem csodaszerek:(
2021. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Szedtem néha revexet (scitec). de inkább csak azért, mert elég punnyadékony idegrendszerem van, ah meg jobban felpörgetett a napkezdéshez, nagyobb kedvvel induktam edzeni is. De a fogyás ugyanúgy ment anélkül is heti 10-12 óra sport és megfelelő étrend mellett. A sok folyadékfogyaszás viszont szerintem segített, napi 3-3.5 liter.
2021. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!