Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nagyon elkeserítő a helyzet a...

Nagyon elkeserítő a helyzet a fogyókúraiparban. Szerintetek mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Nap mint nap feldobál a facebook hirdetéseket nekem mindenféle csodaszerekről, amik nulla diétával fogyást ígérnek. A "kedvencem", hogy csak be kell sprayzni a szájba és elmegy tőle a sóvárgás a kaja után... Fizetett nyugger/c.betűs kommentelők tömkelege igazolja pár sorban, hogy hú de hatásos. A tetejében még érdeklődnek is naív emberek akik cukorbetegek, asztmások, epilepsziások, hormonzavarosak, hogy nem-e árt a betegségeiknek, valamint volt olyan, hogy 13 éves gyerekének(!!) akart venni, és a cég büszkén válaszolt, hogy márpedig az ő termékük minden típusú betegségre is és gyerekeknek is jó...

Hogy engedhetik ezeket hirdetni? Nem ütközik törvénybe?

Mikor ébrednek fel végre az emberek és jönnek rá, hogy nincsenek csodaszerek, csak egészséges étrend és mozgás? Nem értem és el vagyok keseredve. Itt is nap mint nap látok értelmetlen kérdéseket gyors eredményt váróktól, koplalók, testképzavarosak, kényszerevők, akik csak a csodát akarják.



2021. aug. 4. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek abban hisznek, ami nekik szimpatikus. Emberek tömegeit lehet megvezetni óriás plakátokkal meg hamis propagandával, mert az tetszik nekik. Könnyebb út és hogy majd valaki/valami megoldja a problémát. Erre épül a fogyókúra business is.
2021. aug. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az ilyen emberek kétségbeesetten próbálják az egyszerűbb utat keresni. Egyik csodaszerről ugranak a másikra, ha az előző nem válik be. Legjobb marketing, mikor olyan akció van hogy olcsóbban kaphatsz több terméket és arra is ugranak.
2021. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kozmetikumokra is igaz (ránctalanító krémek,egy hétig tartó körömlakkok stb.) meg más egészséget támogató termékekre is (aloe vera,egzotikus mindent gyógyító gomba,hajnövesztő szerek) meg majdnem mindenre. A dolog úgy működik,hogy a C-vitaminra is rá lehet írni,hogy immunrendszer erősítő,ráncfeltöltő,rákellenes,zsírégető csodaszer.Tehát mindent folyamatot felsorolnak,amiben részt vesz (vagy kicsit is köze van hozzá),tehát annyira nem is hazudnak,csak a gyakorlatban sokkal kisebb a jelentősége.
2021. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem az emberekben akik ezeknek bedőlnek, hogy abba nem gondolnak bele hogyha ez működne akkor mindenki 50 kiló lenne?
2021. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Az átlagember- már bocsànat - de nagyon buta. Egy kicsit is osszetettebb gondolkodàs meghaladja a képessègeit. Ettol meg lehet nagyon kedves, jòravalò, èrtékes.
2021. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a hármas válaszolónak igaza van, hogy más kozmetikumokra is igaz ez. Viszont én se értem, hogy akik bedőlnek ennek a fogyókúrás csodaszereknek, ők nekik mi jár a fejükben? Mármint, tegyük fel, 100 kiló vagyok, elkezdek szedni valami csodabogyót, és puff, hiába zabálok rengeteget, pár hónap után hirtelen 50 kiló leszek? Mármint, ha még valaki elhiszi azt, hogy egy bizonyos dologtól gyorsabban fog nőni a haja, vagy hogy ha valamivel bekeni a bőrét, szinte ragyogni fog... oké, ha még azt elhiszi valaki. Az még nem hangzik annyira hihetetlennek. De azt, hogy valaki elhiggye azt, hogy egy bizonyos szer miatt több tíz kilót lefogyjon? Az alapból elég hihetetlennek tűnik. Meg tényleg, ha lenne olyan szer, ami a fogyókúrában így segít, akkor nem lenne olyan sok túlsúlyos ember. Meg na, képtelen vagyok elhinni, hogy egy felnőtt ember bedől az ilyennek.
2021. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mégis valakik megélnek belőle, hiszem erre szentelik az életüket, csinálják vállalkozásban. Annyi más értelmes dologban utazhatnának, nem, ők az embereket hivatottak átverni...
2021. aug. 5. 11:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van úgy, hogy valakinek beválik ez vagy az a divatdiéta és a hozzá “kötelező” kiegészítők, shakek stb., mert pl könnyebb lemondania a gyümikről, illetve mivel sok ízanyag a zsírokbam oldódik, még élvezi is, hogy a sertészsírral fogy (ez pl regenor és van akinek fogyásra be is válik), de ebben az egészség nincs benne, a cardiovascularis rizikóiról senki nem beszél, hogy a sztearinsav trombogén hatású és hogy a leginkább koleszterinszint növelő zsírok az állati eredetűek.. Vagy hogy a telített zsírok 2X annyira növelik a koleszterinszintet (állati eredetű zsírok, valamint pálmaolaj, kókuszolaj, zsíros hús részek), mint maga a koleszterin.. Egy szóval ezek a szépségről és nem az egészségről szólnak, és esetleg be is válhatnak, mert pl barátnőm 12kg-t fogyott a regenorral, és azért hagyta abba, mert a vitaminhiánytól már tünetei lettek (ugye kb semmi gyümi..).
2021. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A csodaszerektől is, de a csodakencéktől is kivagyok akadva. Tényleg azt hiszik, hogy ...na mindegy, vegyék csak. Egyedül szegény Kékbolygót sajnálom.
2021. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van akinek manko a “csodaszer” es mivel mozog mellè meg odafigyel a kajàra ezèrt hatasos lesz. De nem maga a szer hanem a korites. Ezt a tamaszt veszi meg a user
2021. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!