Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » REGENOR fogyókúra alatt...

REGENOR fogyókúra alatt fogyaszthatok-e Süssina nevű édesítőszert a kávémba? Milyen édesítőszert használhatok ami nem cukor?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A regenort hagyd abba, ha nem akarod taccsra vágni az egészséged. Tapasztalat. Amit ezekröl a szqrokról állítanak a zárt csoportokban, annak fele sem igaz. A fogyáshoz nem kellenek "csodaszerek", csak egy okos, következetes étrend és napi szintü testmozgás. A kávédba pedig tegyél eritritet, xilit-et vagy sztíviát. Sok sikert!
2021. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én május óta fogytam 13 kilót, kalória deficittel. Az az, kevesebb kalóiát viszek be, mint amennyire szükségem van. Kb 500 kalória minusz, és mozgok mellette. Napi 3/4 órát, mivel ennyi időm van most sajnos kis gyerek mellett. Mindent eszek, amit szeretnék, de a lényeg az, ne lépjem túl az 1500 kalóriám. Kb 400-at naponta lemozgok, így még akár egy alacsony kalória tartalmú zöldséges étel belefér. Abszolút nem vonok meg magamtól semmit, kenyeret is, sőt csokit is szoktam enni, csak a mennyiségekre kell figyelni, illetve, hogy ne lépd túl a fogyáshoz szükséges kalóriát!! Lám, 5 hónap alatt 13 kg. Minden csodaszer nélkül!!! Ja és bűnöző napot is tartok egy héten egyszer, de nem megyek fel 2000 kalóriáig. Csak ez sikeresebbé teszi a fogyásom, ugyan is nem áll meg.. Egyébként a regenor italtól azérr fogytok ilyen gyorsan, mert tejíró van benne, tejsavó, ami köztudott, hogy segít a fogyásban. 400 ft körül van literje a boltokban :)))) Szerintem az akarat a lényeg, hogy akarja csinálja... Nem a "csodaszerek" fognak segíteni. Ráadásul nem tartom egészségesnek, hogy ezekben a regenoros csoportokban azt mutogatják, hogy egy ker honap alatt adnak le 10 kilókat!! Szerinted az egészséges? Hiába szeded te mellé a kollagént, ha a bőröd nem bírja ezt az iramot. Én nem plötyi akarok lenni, nekem ez egy életmód váltás, tök könnyű, oda figyelek a mennyiségekre, rendszeresen mozgok és egészségesen étkezek. Nálam ez a csodaszer, az akarat!
2021. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!