Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek segített valójában a...

Kinek segített valójában a Biotechusa super fat burner tabletta?

Figyelt kérdés
Természetesen diéta és némi mozgás mellett gondolom Tisztában vagyok vele, ha nem teszek mellette semmit akkor nem megyek sokra, úgyhogy az ilyen kommentelők kíméljenek meg.

2021. nov. 14. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem semmit sem ért. Pedig intenzív edzések mellett kardióztam is. Több félét kipróbáltam, végül az OstroVit L-Carnitine 1250, és az OstroVit Fat Burner Extreme kettőse hozta a el a várva várt csodát. Biotech től nem rendeltem többé, miután a zöld kávé kapszulák között más formájú tabletákat találtam. Ráadásul a fehérje porok is pocsékak voltak, és abból is ráakadtam idő múltával a tutira: QNT Light Digest Whey Protein. Szóval, nekem ezek jöttek be a fogyás terén.
2021. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a válaszod!
2021. nov. 14. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Annak segített sokat, aki forgalmazza...
2021. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sima, noname L-carnitin tabletta segített. A reggeli kardio edzés előtt fél órával vettem be. Jelentősen felgyorsította a fogyást, sokkal hatékonyabban tudtam így edzeni, és hosszabb ideig.
2021. nov. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használt, használ
2022. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!